1464
1482
عنوان

قرص فلوکستین

103 بازدید | 24 پست

تا حالا خوردید؟

سه روزه شروع کردم خیییلی دمقم میشه ازاین قرص باشه؟

گروه آبی شروع رژیم ۹۸.۷.۱۳                                    وزن فعلی ۷۶ وزن هدف ۶۲                                      من میتونم💪💪💪💪

من میخورم... خیلی خوبه که ، هم احساس رو کنترل میکنه هم شادی‌آوره 

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرِ روزِ تولدم هستش که مصادف میشه با دوطرفه شدنه همین عشقی که تمامِ وجودمو گرفته!!❤

چندوقته میخوری؟

بعداز چقدر اثرش معلوم میشه؟ اعتیاداورنیست؟

گروه آبی شروع رژیم ۹۸.۷.۱۳                                    وزن فعلی ۷۶ وزن هدف ۶۲                                      من میتونم💪💪💪💪

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

اگر عوارض گوارشی نداره بخورین  منم امتحان کردم ولی اسهال شدم دلپیچه گرفتم  قطعش کردم

نه ندارم

شما دکتر تجویز کرد براتون؟

1484
چندوقته میخوری؟ بعداز چقدر اثرش معلوم میشه؟ اعتیاداورنیست؟

من الان یه بسته تموم کردم بستهء دومم... تقریبن از همون دو سه روز بعدش اثراتشو دیدم البته اینم بگم من دوتا قرصِ دیگه هم میخورم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرِ روزِ تولدم هستش که مصادف میشه با دوطرفه شدنه همین عشقی که تمامِ وجودمو گرفته!!❤

من تو يه پست نوشتم شادي آوره خانوما اومدن ريختن رو سرم كه خواب آوره😕😕😐😐😐

الان دچار دوگانگي شدم😬

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
من تو يه پست نوشتم شادي آوره خانوما اومدن ريختن رو سرم كه خواب آوره😕😕😐😐😐

سه روزه میخورم نه شادی اور بوده نه خواب اور فعلا

فقط از این میترسم بعدا نتونم بزارمش کنار ب نظرتون اعتیاداوره؟

1485
من تو يه پست نوشتم شادي آوره خانوما اومدن ريختن رو سرم كه خواب آوره😕😕😐😐😐 الان دچار دوگانگي شدم ...

اصلااااا خواب آور نیست، من دیگه دارم مصرف میکنم بعدم من چون افسردگی دارم زیاد میخوابم دکتر از وقتی اینا رو واسم نوشته خوابم دقیق تنظیم شده... 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سه روزه میخورم نه شادی اور بوده نه خواب اور فعلا فقط از این میترسم بعدا نتونم بزارمش کنار ب نظرتون ...

واكنشاش مختلفه خب رو هركس

من خودم ميخورم ريلكس ميشم

اما خواهرم ميخوره فقط ميخوابه😂

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
اصلااااا خواب آور نیست، من دیگه دارم مصرف میکنم بعدم من چون افسردگی دارم زیاد میخوابم دکتر از وقتی ا ...

روي منم خواب آور نيس فقط ريلكس وبي خيال ميشم

من واسه افسردگي بعد زايمان خوردم

ولي الان يه پسر بيش فعال دارم نخورم ديوونه ميشم از دستش

اصلااااا خواب آور نیست، من دیگه دارم مصرف میکنم بعدم من چون افسردگی دارم زیاد میخوابم دکتر از وقتی ا ...

نمیترسی بعدا نشه بزاریش کنار؟

روي منم خواب آور نيس فقط ريلكس وبي خيال ميشم من واسه افسردگي بعد زايمان خوردم ولي الان يه پسر بيش ...

وای خدا منم خیلی ناارومم یعنی میشه زودتررومنم اثر کنه

1396
وای خدا منم خیلی ناارومم یعنی میشه زودتررومنم اثر کنه

اگه اثر نداره برو دكتر شايد اس سيتالوپرام برات تجويز كنه

از ميزان عصبانيتت كم ميكنه آروم ميشي

اگه اثر نداره برو دكتر شايد اس سيتالوپرام برات تجويز كنه از ميزان عصبانيتت كم ميكنه آروم ميشي

حالا ک ۳ روزه شروع کردم یعنی تاالان باید اثرمیکرد؟

حالا ک ۳ روزه شروع کردم یعنی تاالان باید اثرمیکرد؟

حالا ادامه بده. من ميخورم روز بعدش اثر ميكنه😀

نمیترسی بعدا نشه بزاریش کنار؟

زیرِ نظرِ پزشکم... خودش کمکم میکنه کم کم بزارمش کنار ، بهتر ازینه خودکشی کنم از افسردگی!!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا ادامه بده. من ميخورم روز بعدش اثر ميكنه😀

باشه دوستم ممنون😘

1508