2733
2739
عنوان

درد زایمان چطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1198 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مصمم شدم سزارین کنم پس

من که رازی بودم یربع اخر خیلی دردش بده که به اسونی بعدش که فسقل بدنیا میاد و کلا دردت تموم میشه و سر پا میشی می ارزه.الان دوماه از زایمانم میگذره امشب لک دیدم بنظرتون امکان بارداری دوباره هست به این زودی!؟

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2728
من که رازی بودم یربع اخر خیلی دردش بده که به اسونی بعدش که فسقل بدنیا میاد و کلا دردت تموم میشه و سر ...

بخیه هم خوردین؟ چنتا؟ من که هنوز تجربه زایمان ندارم اما دیدم خانومایی که تا از ۴۰ درمیان بارداررمیشن

مصمم شدم سزارین کنم پس

ان شاء الله به سلامتی.

بدن با بدن فرق میکنه.هرکس باید نسبت به بدنش وشرایط روحی وشخصبتیش زایمان کنه.هرکدوم سختی خودشو داره ولی برای من سزارین مناسب تربود.

ان شاء الله به خوبی زایمان کنین.⚘

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2740
بخیه هم خوردین؟ چنتا؟ من که هنوز تجربه زایمان ندارم اما دیدم خانومایی که تا از ۴۰ درمیان بارداررمیشن

سه تا بخیه خوردم 

الانه برای اینکه زودتر می نی بدنیا بیاد خودشون ی برش میدن  همیشه از این برشه انقدر ترس داشتم ولی اصلا متوجه نشدم کی برش زدن😂

ولی خب من رازی بودم نمیگم درد نداره ولی درد پریودیه و اخرا بیشتر که فقط زورت میاد و وقتی بدنیا اومد تموم نه انگار درد داشتی یساعت فقط میمونی بعدم مرخص با پای خودت میری بچت و بفل میگیری میای خونه

ولی خب سزارین اینجوری نیست ان شالله که برات اسون باشه و رازی باشی

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
سه تا بخیه خوردم  الانه برای اینکه زودتر می نی بدنیا بیاد خودشون ی برش میدن  همیشه از این ...

ممنونم عزیزم.. من الان انقباض گرفتم.. انگار بچم خودش و سفت میکنه و فشار میده به مثانم

ممنونم عزیزم.. من الان انقباض گرفتم.. انگار بچم خودش و سفت میکنه و فشار میده به مثانم

خب درد زایمانه 

همین درده که فاصله بینش کم میشه

وای خداااا.. خیلی میترسم از طبیعی زایمان کردن

اصلا نترس الان این دردی که داری سخته تحمل کردنش؟

2706