2733
2734
عنوان

درد زایمان چطوره؟

1198 بازدید | 41 پست

۳۷ هفته و ۵ روزمه.. یه دردی دارم انگار باد تو شکممه اما تو مثانم جم شده، یه حس دفع هم دارم گلاب ب روتون اما انگار دفعم نمیاد، استخوان عانه ام هم تیر میکشه، دردم هم ۵ دقیقه یه دم میگیره، یه دقیقه ول میکنه باز ۵ دقیقه میگیره

شکم سفت میشه وزیر شکم درد میگیره و ول میکنه.اخرا هم ی حس زور میاد که دوست داری فقط زور بزنی 

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

احتمالا دردت درد زایمانه وقت بگیر شدیدتر وقتصله دردا کمتر شد یرو حتما بیمارستان ی چک بشی

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2740

من اینو تجربه نکردم.کیسه آبم بازشد وبعد بیمارستان و آمپول فشار ودرد بسیار بسیارشدید.

هرکسی میگه مثلا ۱دقیقه درد ۵دقیقه استراحت اصلا نمیفهممش.ازمن یه سره درد بود.به خاطر آمپول فشار ویه زایمان بسیار خطرناک به خاطر دوز بالای آمپول فشار.

ان شاء الله از شما به راحتی وسلامتی باشه گلی😊

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
اره شکمم سفت شده، اما الان درد ول کرد.. یه ۵ دقیقه ای میشه

خب پس نشونه اینه نزدیکه زایمانت

من اینو تجربه نکردم.کیسه آبم بازشد وبعد بیمارستان و آمپول فشار ودرد بسیار بسیارشدید. هرکسی میگه مثل ...

برای منم همینطور مثلا یکی دودقیقه درد بود بیست سی ثانیه قطع میشد باامپول فشار بودم منم

برای منم همینطور مثلا یکی دودقیقه درد بود بیست سی ثانیه قطع میشد باامپول فشار بودم منم

تجربه بسیار بدی بود واسه من.خدا فقط بهم رحم کرد که الان زنده ام ☺

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2706