1464
1411
عنوان

پيچوندن 🙄

198 بازدید | 24 پست

رفتارم بايد باهاش چجوري ميبود 

با دوستش و دوست دخترش رفتن قليون 

زنگ زدم گفت جلو ميلادي ام (اسم دكتر)  من فهميدم دروغ ميگه گفت اگه شك داري تصويري بزنگ تصويري ديگه ضايع كرد كجاس بهش گفتم لوكيشن بده گوشيشيو خاموش كرد

بعد ١ ربع گوشيشو روشن كرد زنگ زِد كجايي بيام دنبالت 

منم بهش گفتم خيايون گفت با كي مامانم

اومد دنبالم اروم بودم خواست يغلم كنه چهارتا در

وري گفتم بهش اونم هي ميگفت چيزي نبوده اولين و اخرين باره

هي ببخشيد اينا 

اما من گريه ميكردم الانم تو يه اتاق جدا خوابيدم واسه اولين بار

کی

امیدوارم خدا ب توهم بده ک انقد  حسرت زندگی بقیه رو نخوری و عقده هاتو تو مجازی خالی نکنی❤️                                        دوست عزیز وقتی ریپلای نکردم یعنی با شما حرف نزدم پس لطف کن وقتی دارم با کسه دیگه ای حرف میزنم ریپلای نکن و نظرتو ب من تحمیل نکن 

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1457

شوهرتو میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولده خودمه امیدوارم‌ یه روز تیکر تولد‌ نی نی عزیزمو اینحا بزنم.الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد‌یه‌کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
1447
شوهرم ديگه 

وقعا میدونی با دوست دخترش مسره‌میگرده میاد معضرت هواهی اونوقت میبخشیش باز؟؟... 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولده خودمه امیدوارم‌ یه روز تیکر تولد‌ نی نی عزیزمو اینحا بزنم.الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد‌یه‌کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
با دوستش و دوست دختر دوستش؟؟شوهرته؟؟اين داره زير ابي ميره هااا جدي بگير

اصلاا دروغ گفت كه دكتريم من حس ششمم انقدر قوي كه ميفهمم حالا واقعا مسئله حادي نيس ?

نه من نبخشيدمش فقط دارم نابودميشم كه چيكار كنم

خودتو راحت کن از این زنیدگی کسی ک‌یه‌بار بلغزه همیشه‌میلغزه خوده تو این‌کارو‌ میکردی قبول میکرد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1418
چيكار كنمم به نظرتون

بچه ک‌نداری؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

باهاش جدی صحبت کنید این چه رفتار زشتیه که بخاطر یک قلیون و دوستش اینجوری با شما رفتار میکنه ارزش شما اینه هر چیزی توی رابطه ۲ طرفست وقتی یک چیزی پارتنرشو ازار میده باید ترکش کنه 

بعضی ها در اعماق نا آگاهیهایشان توهم دانایی دارند
1331