1920
1924
عنوان

خواهر

192 بازدید | 23 پست

بچه ها خواهرم رفته مسافرت ظهر اصلا حالم خیلی گرفته اس ۱۰ روز دیگه میاد خیلی از مادرم بیشتر بهش وابسته ام مامانم میره مسافرت خیلی اکی هستم اما امشب خوابم نمیبره چیکار کنم

من مامانمو خواهرم خونه نباشن سر یه ساعت کلافه میشم بهم سخت میگذره

میرم روبروی آینه بهش نگاه میکنم... شرمنده اشم، یکم باهاش بد تا کردم،دروغ چرا از یکم بیشتر،به خاطر  بعضیا دلشو شکستم،باعث شدم موهایه خوشگلش بریزه شادابی چهره اش،برق تو چشماش از بین بره،ولی پا به پام اومد دم نزد،چون دوستم داشت این من بودم که دوستش نداشتم،یه بوسه میزنم به تصویر تو آینه بهش لبخند میزنم،نگاهمو ازش بر میدارم،دستامو میپیچم دور خودم به خودم  میگم غصه نخور از این به بعد نمیذارم به خاطرم اذیت بشی من دوست دارم،تو با ارزشششش ترینی برام.🌹ای کاش بفهمیم اول از همه خودمون باید خودمونو دوست داشته باشیم برایه خودمون ارزشو احترام قائل بشیم تا دیگرانم این طوری باشن🌹بیایم یکم با خودمون مهربون باشیم.

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922
من صبح تا شب با خواهرمم اصلا دارم میمیرم 😭😭

عزیزم زیاد به نبودش فک نکن پاشو یه کتابی چیزی بخون کم کم خوابت میبره

میرم روبروی آینه بهش نگاه میکنم... شرمنده اشم، یکم باهاش بد تا کردم،دروغ چرا از یکم بیشتر،به خاطر  بعضیا دلشو شکستم،باعث شدم موهایه خوشگلش بریزه شادابی چهره اش،برق تو چشماش از بین بره،ولی پا به پام اومد دم نزد،چون دوستم داشت این من بودم که دوستش نداشتم،یه بوسه میزنم به تصویر تو آینه بهش لبخند میزنم،نگاهمو ازش بر میدارم،دستامو میپیچم دور خودم به خودم  میگم غصه نخور از این به بعد نمیذارم به خاطرم اذیت بشی من دوست دارم،تو با ارزشششش ترینی برام.🌹ای کاش بفهمیم اول از همه خودمون باید خودمونو دوست داشته باشیم برایه خودمون ارزشو احترام قائل بشیم تا دیگرانم این طوری باشن🌹بیایم یکم با خودمون مهربون باشیم.
1911
عزیزم زیاد به نبودش فک نکن پاشو یه کتابی چیزی بخون کم کم خوابت میبره

اخه اصلا نمیتونم وقتایی که هست ۱۲ میخوابم میگه بیدار بمون الان که نیست احساس میکنم یک چیزی گم کردم

1904
من دو ماهه ندیدمش مشکلی هم ندارم نمیبینم حالم بهتره اصلا انگار خواهر ندارم

چقد حیف که رابطه اتون این جوریه خواهر خوب دقیقا عین یه مادره دلسوز مهربون سنگ صبور چه کوچیکش چه بزرگش

چقد حیف که رابطه اتون این جوریه خواهر خوب دقیقا عین یه مادره دلسوز مهربون سنگ صبور چه کوچیکش چه بزرگ ...

سنگ صبور فقط خدا

فقققط!

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
1918