2737
2734

چرا زشت  خیلی ام بهم میایید مگه قد کوتاه بودن ربطی به انسانیت و معرفت داره   انسان باشه     شعور داشته باشه عاشق هم باشید   نیم  متر باشید     خوشبخت باشی مثل من  قدم بلنده    و شوهرمم  بلنده کجای دنیارو گرفتم 

دخترم   تو نور دیده ای منی    

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من قدم۱۶۰ ولی همیشه دوسداشتم۱۶۵باشم بیشترشو دوست ندارم همسرمم۱۸۰

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
2731
واقعا متأسفم برای این طرز برخورد و صحبت و این طرز فکر با کسی که سطح فرهنگ و شعورش در این حده اصلا و ...

شما براي خودت متأسف باش كه پر از عقده و كينه و حسادت نسبت به أفراد قد بلند هستين متاسفانه هيچ جوره نميتوني قد بلند شي عزيزم سعي كن با فهم و شعور مناسب كمبودهاتو جبران كني نه با حسادت و كينه بعدم بزار از تاريخ عضويتت يكماه بگذره بعد إظهار فضل كن 

وای خدا....عزیز دلم برا دوسانت قد ناراحتی؟؟ببین اگر واقعا ادم خوبیه بیخیال شو وقتی دوسش داشته باشی و هرکاری برات بکنه اصن قدش ب چشمت نمیاد

اینهمه ادم با قدهای متفاوت ازدواج کردن 

بخدا چیز مهمی نیست

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2738

من ۱۵۸  همسرم بلنده نمیدونم قدش خخ چنده ولی من به شونشم نمیرسم.حس خوبی دارم.چون همیشه شوهر قدبلند میخاستم. تو عکسا خیلی خوب میفتیم.میخام نگاش کنم باید سرمو بالا کنم و اونم برعکس...خیلی خوبه. تو عقد و عروسیم شنل را برمیداشت از سرم تو فیلم خیلی خوب افتاده خخخخ

عزیزم مانکن بودن نماد زیبایی نیست چون ابعادشون بزرگتره لباس واضح تر معلومه مدلش. متاسفم که اینو میگم ...

دقيقا مانكن بودن نماد زيبايي هست عزيزم وگرنه تمام كمپاني هاي مد جهان بي عقل نبودن كه از أفراد قد بلند براي نمايش لباس استفاده كنن ميومدن با شما مشورت ميكردن و أفراد كوتاه رو انتخاب ميكردن ورشكست ميشدن😂😂😂 اصطلاح چوب لباسي هم متاسفانه أفرادكوتاه به بلند قدها ميدن كه خودشون رو تخليه كنن

والا استارتر من رفتارو منش شوهر شمارو نمیدونم ولی یک پسره همکلاسیم هست قدش خیلیی کوتاهه ولی به قدری جنتلمنه همه عاشقشن یعنی مجرد بودم با اینکه یه سرو گردن ازم کوتاه تره زنش میشدم

دوستم خیلی خوشکله خیلی ها قدشم بلنده امروز میگفت درسته قدش ازم کوتاه تره ولی چون میدونم باهاش خوشبخت میشم خواستگاری کنه باهاش اززدواج میکنم

منظورم اینه درسته قد مهمه ولی مردی رفتارش خوب باشه و جنتلمن باشه کاملل قدشو پوشش نیده

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است
من164حس میکنم کوتاهم با این تاپیکی ک گذاشتی تا الان حس شاخ بودن داشتم شوهرم بهم میگفت کوتاه کلی دعوا ...

شما متوسط قد زنهای فرانسوی و ایتالیایی رو دارید بعد فکر میکنید کوتاهید؟! اینجا ایرانه، متوسط قد زنها ۱۵۹ سانت

2706