2733
2734
سخت نگیر فقط ۲ سانت تفاوته  پس منکه ۱۵۵ ام چی بگم کی میاد منو بگیره    

آخه عزیزم به قد نیست کوتاهتر از شماهم هست که ازدواج کردن 

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا حرف مضحك و خنده داري زدين هميشه قد كوتاهها به بلندا حسودي ميكنن اين كاملا واضحة چون قد بل ...

واقعا متأسفم برای این طرز برخورد و صحبت و این طرز فکر

با کسی که سطح فرهنگ و شعورش در این حده اصلا وارد بحث نمیشم ببینم با قد بلند 🙄و این فرهنگ😂به کجا میرسید...

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
واقعا حرف مضحك و خنده داري زدين هميشه قد كوتاهها به بلندا حسودي ميكنن اين كاملا واضحة چون قد بل ...

من قدم ۱۶۰ هست ...دوست داشتم بلندتر باشم اما یه خواهرشوهر غول پیکر قد ۱۸۰ دارم اینقد حالمو بهم زده از قد بلندا متنفر شدم...خیلی پُز میده...😑

اگه پسزه خرپوله و دوستت داره و دوستش داری و بهتر از این موقعیت نیس ازدواج کن و ب حرف بقیه گوش نده

این و بدون که صدرصد پشتتون حرف میزنن...من دیدم مرد قد ۱۶۵ کلی پشتش حرف زدن....اما اگه دوستش داری یه گوش باید در باشه یه گوش دروازه....و به حرف مردم اهمیت ندی....باز تصمیم با خودته اما با ۵۰ درصد دودلی تصمیم نگیر اگه ۷۰ تا ۸۰ درصد خاستیش ازدواج کن‌....اخه دو دلی الانت که قبل ازدواجه ممکنه بعد ازدواج بیشترم بشه...

عزیزم مانکن بودن نماد زیبایی نیست چون ابعادشون بزرگتره لباس واضح تر معلومه مدلش. متاسفم که اینو میگم در واقع چوب لباسی های بهتری برای نمایش هستن.

هرکسی یه سری لباسای خاص هیکل خودش بهش میاد خیلی مواقع لباسی که تن مانکناس تو تن آدمای کوتاهتر برازنده تره .

واقعا متأسفم برای این طرز برخورد و صحبت و این طرز فکر با کسی که سطح فرهنگ و شعورش در این حده اصلا و ...

من ۱۶۴ ام اتفاقا ی تاپیک زدم گفتم یکی با قد ۱۷۵ به شدت سر به سرم می ذاره به من میگه کوتاه😐😐 من قبل از اون اصلا به مقوله قد فکر نمی کردم اصلا اصلا برام مهم نبود همه بنظرم خاص خودشون و زیبا بودن. البته هنوزم هستن اما ایشون ی کمی منو رو خودم حساس کرد. تا اینکه همون شب شوهرم یه چیزایی گفت که واقعا خداروشکر کردم بلندتر نیستم.. 

شوهرم ۲۲ سانت از من بلندتره و هیچوقت کفش پاشنه بلند دوست نداره بپوشم ، میگفت این حالت ظرافت و زنانگی تو دوست دارم دلم میخواد هیکلم بهت مسلط باشه بهت بزرگی کنه جثه من😂 گفتم واسه همین میگی اسپرت بپوش گفت آره 😍 همینجوری ظریف قشنگی ، کنارم حس خوبی دارم وقتی میتونم تو بغلم جات بدم 😄😍😍

ینی احساس قدرت و مردونگیش تقویت میشه.همیشه خانومای ظریف همچین حالتی دارن.

من ۱۶۴ ام اتفاقا ی تاپیک زدم گفتم یکی با قد ۱۷۵ به شدت سر به سرم می ذاره به من میگه کوتاه😐😐 من قبل ...

چقد خوب انشاالله همیشه خوشبخت باشین 🌹

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
من ۱۵۲ هستم بخاطر قدم خیلی خواستگارای خوبو از دست دادم اما دخترداییم ۱۴۸ شوهرش ۱۸۰😐😐😐😐 شانسه ...

وایییی چه قدر تفاوت   

چجور قبول کرده  

سرنوشت از سرنوشت،سرگذشت از سر گذشت،افسوس زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔
2706