2737
2734

فقط اونایی که اومدن گفتن به فکر بچه هایی که بدنیا میان باشید و اونا هم حق زندگی دارن :|||||||||||

واقعا چی میشه گفت

جرم که نکرده قدش کوتاست 

حالا گیریم بچشون هم کوتاه شد ، مگه کوتاها حق زندگی ندارن ؟

چرا حرفتونو مزه مزه نمی کنید قبل زدنش اخه

نه استارتر عزیز کنار هم زشت نیستید

شخصا آدمی رو از نزدیکی میشناسم ۱۸۳ سانت قد داره ، اما تو بگو ۱ قطره معرفت ۱ قطره احساس اگه تو وجود این پسره باشه

قد بلند خوبه

قد بلند قشنگه واقعا

اما لازمه ی حیات و خوشبختی نیست

اما اخلاقه که خوشبختت میکنه

بدون هیچ شعاری اینو میگم

واای چه جالب و نمکی😅😅مورد دیدم ۱۵۷با ۱۹۰ازدواج کرده‌اینجوریشم الان دیدم خوبه که سلیقت خاصه عزیزم😄 ...

من ۱۶۰ هستم شوهرم ۱۹۰😁

وقتایی کنارش راه میرم میگم اون بالا هوا چطوره !؟😅😅😅😅

کییف میکنم با قد بلندش

مرد خوب .. مردیه که هنوز لو نرفته!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم فقط به فکر زشت شدنتون نباش به فکر بچه هاتونم باش آینده بچه هات احتمال زیاد زیر 155 میشن و این ...

عزیزم اینجوریم نیست بعضی از بچه‌ها رو پدرو مادرشون نمیبرن الان مامان من 164 پدرمم 170 ولی ابجیم قد بلنده منم کوتاه 157 هستم 

اصلا رو پدرومادرم نبردم 😶

سکوت کردم غرورم نشکنه ✋                               غرورم نشکست اما دلم نابود شد 💔💘
2740
شما متوسطی نامزدت خیلی کوتاهه

😐😐😐😐😐😐😐😐158متوسطه؟

ازیه بزرگی پرسیدن رازارامشت چیه گفت تاحالاباکسی بحث نکردم پرسیدن مگ میشه گفت بله حق باشماست نمیشه😊

ببین156 دیگه خیییلی کوتاهه

اینم دکتر هلاکویی میگه قیافه زیبا عادی میشه ولی قیافه زششت هیچ وقت عادی نمیشه تو زندگی

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی
الان من ۱۶۰ ام ینی قد کوتام؟؟🙄

163به پایین قدکوتاه محسوب میشن

ازیه بزرگی پرسیدن رازارامشت چیه گفت تاحالاباکسی بحث نکردم پرسیدن مگ میشه گفت بله حق باشماست نمیشه😊
شانسم تورک گیرم نیومد ی کورد گوساله گیرم اومد اونم بهم زدم نامزدیو

مردای کوردزن قدبلندوهیکلی دوس دارن

دمه عقده اینطور شدم همیشه اینطور نیستم

دوسانت چیزی نیس عزیزم بعدازنکه شماخودتم جزقدکوتاهامحسوب میشی پس نبایدحساسیت بخرج بدی چون مث خودته اگ خودت قدبلندبودی بله حق داشتی وبعدااذیت میشی امااینکه درحدخودتونه ناراحتی نداره

😕متوسط ۱۵۶ ب پایین کوتاهن

😯😯😯😯😯😯😯کی گفته اینو

2706