2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان نامزدم کدوم محسوب میشه کوتاه خیلی کوتاه غیر طبیعی کدوم؟

ایشون کوتاه هستند اگه این مساله اینقدر براتون مهم بود کاش قبل از نامزد کردن بهش توجه میکردید

البته اینم بگم حتما نقاط مثبت و شرایط خوبی داشتن که شما به ایشون جواب مثبت دادید که در اینصورت دیگه نباید به این مساله توجه کنید

2731
حتما عاشقش شده

پسرخاله دخترخالن  و زوج عاشقیم هستن

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)
ایشون کوتاه هستند اگه این مساله اینقدر براتون مهم بود کاش قبل از نامزد کردن بهش توجه میکردید البته ...

نکته مثبت اش از این انسان ها است اینطوری😍

منتظره من لب تر کنم عمل کنه

ایشون کوتاه هستند اگه این مساله اینقدر براتون مهم بود کاش قبل از نامزد کردن بهش توجه میکردید البته ...

اولین بار که نمیشناختمشون به نظرم خیلیییی کوتاه اومد اما بعد کوتاهی کمتر شدن برام انگار یا عادی شد

۵ ساله نامزدیم دوسش دارم بیشتر وابسته ام

میخوای چیکار کنی وفتی بعد پنج سال هنوز رو قدش حساسی بیشتر فک کن بعدا خیلی اذیت میشی از همه لحاظ سر رودربایسی و این چیزا فعلا بله نگو ب نظرم

سرشار از اضطراب اینده 🖤🙃

راستش موقع جواب دادن اصلا به قدش توجه نکردم

فقط به فکر اخلاق بودم که آدم خوبی باشه و اینا

نمیدونم ولی الان بایدکامل برای همیشه تصمیمتونوبگیرین که اگرقبول کردین دیگه نبایدبه این موضوع فکرکنین

میخوام همین کار و انجام بدم فقط اونایی که جای من بودن میدونن چقدر سختمه

اولین بار که نمیشناختمشون به نظرم خیلیییی کوتاه اومد اما بعد کوتاهی کمتر شدن برام انگار یا عادی شد

اول ایشون رو زیاد نمیشناختید و ظاهرشون براتون جلب توجه میکرد ولی بعد از شناخت از روی اخلاق و منششون مورد توجهتون قرار گرفتند و ظاهرشون براتون کمرنگ شد،اگه واقعا دوستشون داشته باشید مطمئنا حرف دیگران براتون کوچکترین اهمیتی نداره اخه هر کسی فقط خودش ارزش واقعی گنجش رو میدونه و نه هیچ کس دیگه

2706