2737
2734
عنوان

به نظرتون دخترای امروزی حاضر میشن مهریه کم بزنن مثلا ۱۴تا یا کمتر...

| مشاهده متن کامل بحث + 3891 بازدید | 288 پست
خب ازدواج هندونه دربسته میگن گاهی شما خوبی طرفت بد درمیاد بازم ترس داره مهریه بالا من واقعا توانم نی ...

مهریه توان میخواد؟ یه بنده خدا داره مهریه میده میگه هر هفت ماهی نیم سکه، من حساب کردم ماهی پونصد میشه،  اصلا چه ارزشی داره، تو برو مهریه بزن دو هزار تا، طرف باید چقد عمر کنه که این مهریه رو بگیره، همون چهارده تاش هم چهارده سال طول میکشه،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برعکس من مخالف بشدت کار زنم غیرت مردونگیم اجاره نمیده زنم کار کنه اعتقاد دارم مرد وظیفش کار کردنه زن ...

جسارتا من با این اعتقادتون مخالفم

زن خودش باید درمورد شاغل بودن یا نبودنش تصمیم بگیره

معلومه مرد عمللی از مهر ندادنت معلومه  ببین گفتم شوهر من دقیقا حرفهای تو را میزد؟ باید منو ...

نمی دونم عجیبه چجوری دارید منو با همسرتون مقایسه میکنین نه شناختی ازمن دارید اوج کم لطفیه ...البته حق میدم دلتون پره از همسرتون دارید رو من خالی میکنین اشکال نداره من صبورم...ولی جدا من نه خسیسم نه خود شیفته اصلا این چیزی فکر میکنی نیستم دیگه چی بگم هرجور دوس دارید فکر کنین 

2731

والا این روزا دخترا ترس دارین از ازدواج که مهریه بالا میزنن به هر حال زندگی واسه یه مطلقه اونم تو 👈 ایران 👉واقعا مشکل میشه 😐شما خودت پسری درک میکنی چی میگم یعنی به نظر من که 90%گرگ صفتین😕شما هم آدم خوبی باش لازم نیست بترسی😞

بله هستند دختر خانمایی که باورشون بر مهر کمه اما چه تضمینی هست که داماد اهل زندگی باشه و پایبند و متعهد به همسرش؟

معمولا بعد از بله گرفتن قبل از جشن بله برون خانواده ها در مورد مهریه به توافق میرسن

2738
مهریه توان میخواد؟ یه بنده خدا داره مهریه میده میگه هر هفت ماهی نیم سکه، من حساب کردم ماهی پونصد میش ...

خب درسته اومدی گفت قسطی نمیخوام بعد میندازتت۳زتدان 

خب درسته اومدی گفت قسطی نمیخوام بعد میندازتت۳زتدان 

بعله تا ۱۱۴ تاش زندان داره باید بکشی زندان رو

بقیه ش قسطی هرچقدر توانت بود ا

من حلیم رو با نمک میخورم از حلیم شیرین هم متنفرم😁
چه فرقی میکنه ازدواج سنتی باشه یا صنعتی درهرحالت باید به شناخت متقابل برسید  کلا با اقایونی ک ...

به نظرم این مردا اکثرا دنبال زیرسلطه بردن زنها هستن

یاهم دنبال روابط متعددو درعین حال ارزان

جسارتا من با این اعتقادتون مخالفم زن خودش باید درمورد شاغل بودن یا نبودنش تصمیم بگیره

نخیر جسارتا بدونین زن میاد تو زندگی شرع میگه بدون اجازه شوهرش بیرونم نمیتونه بره چی برسه سرکار قطعا باید توافقی باشه سرکار رفتن شوهر رضایت نداشت نباید بره البته با دلیل منطقی خودم اهل منطقم صحبت 

من که خودم تصمیم گرفتم برا ازدواجم به نیت ۵تن ۵تا سکه بزنم حتما پیدا. میشه بهنوش بختیاری هم میگفت مه ...

بهنوش بختیاری😒چه کسیم سر لوحه زندگیت قرار دادی دست مریزاد 😐اون خودش روان پریشه اسکل عقب مونده 😞

2706