2733
2734

چند وقتیه تصمیم ازدواج گرفتم ولی خیلی مسرم که مهریه کم بزنه خانواده طرف البته کسی مد نظر ندارم ولی از مهریه بالا بدم میاد ترس دارم خیلی به نظرتون پیدا میشه الان با مهریه کم بعد این مساله مهریه رو کی بگم به خانواده طرف جلسه چندم خواستگاری ممنونم نکته ای راهنمایی دارید بگید..

Jaaavad444@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه سنتی نباشه ازدواح اره ینی اون خانوم طرفو کامل بشناسه و بدونه دلیل این کم زدن مهریه اینه قبول میکنه در غیر این صورت نع 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

آره به شرطی که خونه با زمینی هم بزنی تنگش

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

بله من

ولی حق طلاقو تحصیل و‌کار خروج از کشورو دارم

وقتی منو همسرم با هم راضی به ازدواج هستیم و برای زندگی تلاش میکنیم حقوق برابر هم باید داشته باشیم

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
2738

من که خودم تصمیم گرفتم برا ازدواجم به نیت ۵تن ۵تا سکه بزنم حتما پیدا. میشه بهنوش بختیاری هم میگفت مهریم برا. ازدواجم خیلی کم بود. بدونید. اونی که هدفش واقعا زندگیه بنظرم مهریه سنگین نمیزنه البته این نظر. منه

اگه درست زندگی کنی ترس نداری از مهریه 

خب ازدواج هندونه دربسته میگن گاهی شما خوبی طرفت بد درمیاد بازم ترس داره مهریه بالا من واقعا توانم نیست مهریه بالا تازه مگه نمی گن زن هروقت بخواد میتونه بگیره 

من دوستانم اکثرا ۱۴ تا سکه مهرشونه تازه همونم میبخشن

ولی عرف الان ۱۱۴ تاست 

۱۴ تا خیلی کمه مهریه پشتوانه زنه

دور از جون دور از جون شوهرای همهدیکی از فامیلا شوهرش ورشکست شد در اثر غم و غصه سکته کرد فوت شد قاضی اول مهریه زن رو داد یعنی خونه رو برداشت جای مهریه و بقبه مال و اموال رو دادن ب طلبکارا فک کن اگر مهر نداشت حتی یه خونه نداشتن برا خودش و بچه هاش

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

به دختر و خانواده ای که توش تربیت میشه نگاه کن

ببین چقد مادیات تو خانوادشون مهمه طلاق براشون مهمه یا نه

چون دیدم اطرافم

بعدم اینکه من ادم دیدم مهریش۱۳۰۰تا بوده نتونسته بگیره 

همیشه ترس ازمهریه نداشته باش اساس زندگیتو با یه دختر ازخانواده خوب بنا کن هیچوقتم نترس

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
من دوستانم اکثرا ۱۴ تا سکه مهرشونه تازه همونم میبخشن ولی عرف الان ۱۱۴ تاست  ۱۴ تا خیلی کمه مه ...

ای وای استارتر ببخشید اسمتونو الان دقت کردم متوجه شدم آقا هستی

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706