2733
2734

نمیدونم😁

هرکس میخواد بترسه بیاد تاپیک اخرم هم بخندیم هم بترسیم😂😂

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شک باعث خراب شدن  زندگی میشه هیچوقت با شک کردن کاری نکن زندگیتو بگا بدی 

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺     رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗       خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕                                            میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲                                  تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم 
2742
2738

از موضات کوچیک که پیش میاد چشم پوشی کنین هیچ چیز ارزش تنش بین شما رو نداره.احترام هم و خانواده همو نگهدارین.الویت اولتون همدیگه باشین.تا میتونین پشت هم باشین و بهم عشق بدین

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم

اصلا استرس، دلخوری،کینه و ناراحتی به خودت راه نده

اون شب شبیه که تو فارغ از هر چیزی باید لذت ببری

من پُر بودم از ناراحتی، استرس ،...

و الان حسرت میخورم که کاش یکم از عروسیم لذت میبردم

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
اگه اون شک درست بود چی؟

بگو اگه اشتباه بود چی 

به طرفت اعتماد کن نمیگم خیالت راحت باشه که هرکاری خاست انجام بده اما جوری رفتار نکن فک کنه آزاده آب هر نظر 

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺     رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗       خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕                                            میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲                                  تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم 
2706