2737
2739
عنوان

به نظرتون دخترای امروزی حاضر میشن مهریه کم بزنن مثلا ۱۴تا یا کمتر...

| مشاهده متن کامل بحث + 3891 بازدید | 288 پست
اره زن داداشم ۱۴تا هست . کلا خودمم اگه شخص مورد نظرم باشه سکه و اینا چیز خاصی نیست ..کم و زیادش .

خداروشکر پس هستن اینجور خانم های کم توقع منطقی امیدوار شدم 🙂

من خودم مهریم قراره آب و تربت باشه و ۱۴ سکه

بستگی ب ادمش داره

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته برای همینم نمیشه راحت اعتماد کنی و دخترت رو بسپری دست مرد غریبه برای همین در اضای مهریه کم حق ...

اره موافقم خانواده دخترم حق دارن میدونم خودم ولی خب وقتی پسرو شناختن تحقیق کردن اهل این چیزها نیست کوتاه بیان کم بزنن 

به دختر و خانواده ای که توش تربیت میشه نگاه کن ببین چقد مادیات تو خانوادشون مهمه طلاق براشون مهم ...

جمله آخریت خیلی قشنگ بود چشم اره خودمم خیلی مهمه برام خانواده خوب 

2731

من سال ۹۵ ازدواج کردم مهریم ۱۱۴ تا بود بعد دو سال خودم صد تاشو به شوهرم بخشیدم و اصلا پشیمون نیستم بعد ۴ سال چون ک من بهش ثابت کردم همه جوره زن زندگیم و شوهرم و زندگیم واسم مهمه... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
اره موافقم خانواده دخترم حق دارن میدونم خودم ولی خب وقتی پسرو شناختن تحقیق کردن اهل این چیزها نیست ک ...

گفتم که اصلا 1 سکه

در اضای اونایی که نام بردم به علاوه ی نصف دارایی که بعد ازدواج بدست میارن

اینجوری منصفانه و عقلانی هست

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
برادر من مهریه ای بزن که در حد توانت بشه این روزا گرفتن مهریه یه چیز خیلی عادیه اگه زیاد بزنی شرعا و ...

دمت گرم داداش حرف دلمو زدی باور کن همه میگن همینو شده شغل واسه یه عده فقط واسه مهریه ازدواج می کنن خب مگه جوون بایدم بترسم 

2738
من به ۱۴ اصلا راضی نمیشدم. ۱۱۴ تا معقولانه تر مهریه ۱۱۴ تاس همه اطرافیانم ۵۰۰ تا همیشه به شوهرم می ...

مهریه رو نمیتونی زیاد کنی

فقط میتونی بری یه زمین یا ملک بنامت کنی

توی دفترخونه هم نمیتونی زیاد کنی فقط میتونی کم کنی

من کلا واسه ازدواج میگم باید به خدا توکل کنی از خدا بخوای بهترین رو قسمتت کنه

حالا با کسی ازدواج کردی همه چی اوکی از کجا معلومه خدای نکرده مریض نشه 

تصادف نکنه  هزار چیز غیرقابل پیش بینی وجود داره

بخدا توکل کن و برو جلو و از خدا کمک بخواه

من مهریه رو قلب ی بخشیدم که شوهرم فردای قیامت زیر دین م نباشه ولی محضری حاضر نیستم ببخش م

چون دیدم که بعدا چقدر از لحاظ حقوقی به درد یه خانم مهریه اش خورده

۱۱۴ تا واقعا معقولانه و منصفانه اس

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
مهریه رو نمیتونی زیاد کنی فقط میتونی بری یه زمین یا ملک بنامت کنی توی دفترخونه هم نمیتونی زیاد کنی ...

یه ماشین داریم اونم به نام منه

انشالله صاحب خونه شیم اونم فرقی نداره واسم

شوهرم میگه به نام من باشه ولی واقعا ته دلم فرقی نداره

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2706