2737
2734

با هم دوست بودیم توی خیابون منو دید به زور بهم شماره داد اول اصلا ازش خوشم نیومد ولی بعد دیوانه وار عاشقش شدم چند سال با هم دوست بودیم شوهرم اولش قصد ازدواج نداشت ولی بعد ۲ سال ازم خواستگاری کرد و با هم ازدواج کردیم

💔😢😞😭این ایموجی ها وصف حال این روزهای منه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با همسرم تو محل کارم یه دعوای شدیدی کردیم. حسابی از خجالت هم درآمدیم... همون دعوا هم باعث ازدواجمون شد

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
2731
از فردا همه میگن نون خونه با ما

😁😁😁😁😁

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

اینستا سال 94! با فالو شروع کرد بعد گاهی کامنت میزاشت من ازش بدم می اومد.اون زمان من شاخ اینستابودم ولی فالوی شوهرم یادم موند بااینکه کلی فالور داشتم! بعد گفت برام پایان ناممو ترجمه کن بعد ش کلا کاری بهم نداشتیم او جنوب من غرب! یهو بخودم اومدم دیدم عاشقش شدم حتی عکسشم ندیده بودم .شوهرمم ازمن   خوشش اومده بود دوسه سال کلا کامنت در حد اینستا! تااینکه سال 96با  مخالفت خاتوادم شدیدددددد.ازدواج کردیم

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  

منو بیرون دیده بود بعد دختر خالم با خواهرش دوست بود از طریق دختر خالم شماره مو بالاخره یجوری پیدا کرد بعد پیام داد تلگرام‌من بلاکش کردم چون کلا از ازدواج بدم میومد و اینکه اصلا نمیشناختمش یه هفته بعد اومد خاستگاری به دلم‌ نشست جواب مثبت دادم 

ولی خودش گفت میخواستم امتحانت کنم ببینم پا میدی یا نه که خداروشکر عقلم کار کرد اونروز 😂😂😂😂 البته چون درگیر عروسی داداشمم بودم اصلا وقت نداشتم بلاکش کردم 

و خدایی که به شدت کافیییییست❤

بسم الله الرحمن الرحیم

با نام ویاد خدا و عرض سلام و ادب ب تمام نی نی سایتیا از جمله خواننده های روشن و برادران گرامی ونی نی یار محترم ۱ و ۲ و۳و ۴ و۵ خانم تهرانی و سایر بستگان بسیار خوشحالم که در این تاپیک حاضر هستم

باید بگم من مجردم

چ سخنرانی شیوایی کردم😂

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2740

نمایشگاه مبل داشت رفتیم برا خرید شماره داد  دوست شدیم  ۲ ماه بعدم عقد کردیم خیلی سریع 

خدایا شکرت یا امام زمان خودتت کنجدمو حفظ کن برای سلامتی کنجد مامان صلوات می فرستی 😘😘😘

دوست شوهر دوستم بود قرار بود من و با برادر شوهرم آشنا کنن برادرش هم اومده بود یعنی همین شوهرم از اون خوشم اومد اونم از من... برادر شوهرم کلا رفت تو حاشیه  

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...

روز اول دانشگاه محل ثبت نام رو بلد نبودم خواهرم گفت اون پسره قیافش مثبته برو ازش بپرس رفتم جلو پرسیدم اونم خیلی خوب راهنماییم کرد.گذشت و دو هفته بعد سر کلاس فیزیک 2دیدم همون آقا پسر با هم وارد کلاس شدیم کلی فک کردم تا یادم اومد کجا دیدمش.یه ماهی از دانشگاه گذشت و باشگاه پژوهشگران جوان کلاس برنامه نویسی برگزار میکرد من رفتم ثبت نام کردم رفتم سر کلاس دیدم استادم همون اقا پسره 😊.توجه ها بیشتر و بیشتر شد تا بلاخره 7آبان همون سال بهم پیشنهاد داد رفتیم بیرون حرف زدیم چند ماه تا اینکه جواب مثبت دادم بهش به خانوادم گفتم اونم به خانوادش گفت لیسانس گرفتیم بعد فوق لیسانس گرفتیم به پای هم موندیم کلی درد سر کشیدیم ولی همیشه پشت هم بودیم سختی ها رو به جون خریدیم ولی اخ نگفتیم تا اینکه به هم رسیدیم.دوستای مجرد من و همسرم برای رسیدن به هم چون عاشقانه و عاقلانه همدیگرو دوست داشتیم از خیلی چیزا مادی گذشتم ولی خدا همش برامون رسونده.

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

@سولنان    تو تعریف کن😐

کردی؟؟

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2706