2733
2739
اره .. چطور ففهمیدی😁

خخخخ😁😉😉👍

من تهرانی ام

اما عشق من اصفهانی بود، همیشه ٱ رو به جای ((و))، میذاشت((ا)) 

الان شما به جای شمارمو نوشته بودی شمارما

آخی عزیزم

دلم براش چه قدر تنگ شد

برای اون لهجه ی اصفهانی، 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
سال اخر دبیرستان صبا ازجلو مغازه دااداشش رد میشدم دیدمنو باهم دوس شدیم نشد ازدواج کنیم بعد ۸سال از ج ...

عزیزم چرا جدا شدین؟ شوهرت خودش گذاشت رفت؟ خواهش میکنم بگو... برام خیلی مهمه

بعد خودش برگشت؟ 8سال جدایی چرا؟ 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت گفتی یه کلمه قبول نیس🙈😂

😉😁👍

عزیزم چرا جدا شدین؟ شوهرت خودش گذاشت رفت؟ خواهش میکنم بگو... برام خیلی مهمه بعد خودش برگشت؟ 8سال جد ...

عزیزم ۳سال دوس بودیم جفتمون بچه بودیم اونم خیلیبی کله شق بوددخیلییی دوسم داش خیلی ولی  دوس داش به خیلی جاها برسه بعد ازدواج کنه شهرمونم کوچک بود نمیشد خیلی دوس موند سر هیچوپوچ جدا شدیم درکمال ناباوری بعد ۷ماه اون با مخالفت خونوادش نامزد کرد چن ماه بعدم عقد پدر مادرشم سر عقد توماشین نشستن اول نرفتن داخل اخرای عقد رفتن بحثشون شد دوتا خونواده نمیدونم دقیق چه اختلافایی بینشون افتاد کارشون به جدایی رسید اونم بعد ۶ماه عقد خونواده دختر دیگه میل نداشتن خلاصه طلاق گرفتن بعد ۱سالو خورده ای کشمکش بعد طلاق هرجا میرفتن خواستگاری این میگف زن نمیخوام خونوادش گفتن میخوای اونی که قبلن دوسش داشتی بهم نرسیدین بریم خواستگاری خیلیاشون عقیده داشتن آه اون گرفتتت سرکوفت میزدن اینم ازترس نه گفتن منو غرورش نمیذاش  ۵سال بعد طلاقش یروز زنداداشش به مادرش گف این همونو میخواد یواشکی بدون اینکه بگن اومدن بامادرم حرف زدن منم همزمان با کس دیگه ای دوس بودم مراسمات خواستگاریم انجام شده بود مادرم گف دخترم داره ازدواج میکنه اونا اصرار که پسرما دوسش داره منصرف کنید دخترتونو من گفتم نه یهو توازدواج منم انگار سنگ افتاد عقب افتادش دوباره خونواده همسرم اومدن باز گفتم نه هردو سه ماه میرفتن میومدن تااخر اتفاقات یجوری شد ما بعد ۸ساال جداییو باتموم مخالفتای من ازدواج کردیم ولی خونوادم صددرصد موافق بودن موقه عقدم خیلی دوسش نداشتم 

2731
عزیزم ۳سال دوس بودیم جفتمون بچه بودیم اونم خیلیبی کله شق بوددخیلییی دوسم داش خیلی ولی  دوس داش ...

عزیزم چه قدر زحمت کشیدی و کامل توضیح دادی بهم!! مرسی... خیلی لطف کردی 

نمیدونم چرا به دلم افتاد به تو بگم که چرا ازت توضیح خواستم. یه پسری رو من الان خیلی عاشقشم. خیلی میخوامش. اما ازش جدا هستم. ازش فاصله دارم. خیلی ناراحتم و دلم میخواد برگرده. البته الان خداروشکر شاد هستم و حالم خوبه اما ب نظرم هنوزم عشقش ته دلمه و با خودم میگم عزیز دلمو از دست دادم. اما این پسر رو اول دوسش نداشتم. اصلااا. اون منو خیلللی دوست داشت و کاری کرد منم عاشقش شدم.نمیخواست از دستم بده. اما بعد یکسال همه چی الکی بهم خورد و سرد شد و گفت تورو نمیخوام و ایده الم نیستی. هیچ جوره نمیخوام ب دستت بیارم. الانم رفته اما خب هنوزم مهرش به دلمه. برای همون پرسیدم ازت که چی شد. خواستم ببینم معجزه میتونه برای منم اتفاق بیفته یانه. 😔

حالا یه سوال :به نظر شما با این جدایی و حرفای اون پسر و این اوضاع، امکان داره که تهش همین پسر شوهر واقعیم بشه و برگرده پیشم؟ بیاد خواستگاریم؟ توروخدا هرچی که واقعا به دلت افتاده بگو. منظورم جوابی که به ذهنت میرسه رو همونو بگو. 

ناگفته نماند که هم سن هستیم و هردو تقریبا 21 سال داریم. 

عزیزم ۳سال دوس بودیم جفتمون بچه بودیم اونم خیلیبی کله شق بوددخیلییی دوسم داش خیلی ولی  دوس داش ...

مگه نمیگی دوستت داشت؟ پس چرا بعد از 7 ماه رفت و عقد کرد؟ پس توچی؟ چرا ب فکرت نبود؟ چرا واقعا اینکارو کرد؟ 

الان چه طوره؟ دوستت داره؟ تو چی؟ ازش راضی ای؟ 

مگه نمیگی دوستت داشت؟ پس چرا بعد از 7 ماه رفت و عقد کرد؟ پس توچی؟ چرا ب فکرت نبود؟ چرا واقعا اینکارو ...

اره خیلی دوسم داش نمیدونم چیشد یهویی مثلن میخواس غیظ منو دربیاره یعنی زن برای من هس 

ازهمون کله شقیه لعنتیش

الانممم ارره خیلی دوسممم دارره اوایل ازدواج باز همونجور کله شقی داش ولی خونوادم گوششو کشیدن حسابی😂بعد اون خوب شد خداروشکررر اررومه منم راضییم مشکل خاصی نداریم مثل بقیه اختلاف سلیقه فکر بحثایی که بین همه هست

عزیزم چه قدر زحمت کشیدی و کامل توضیح دادی بهم!! مرسی... خیلی لطف کردی  نمیدونم چرا به دلم افتا ...

خیلیی سنشش کمه هنوز مونده پخته شه حداقل ۲۷بشه اگه پسری باشه که اهل کارو زندگی باشع زود پخته میشه ولی اگه دنبال عشقو حال باشه خوشگذرونی  دنبالش نبااش نمیدونم رو چه حساببی گف ایده الم نیستی مگه قول ازدواج بهت داده بود،؟

2740
خیلیی سنشش کمه هنوز مونده پخته شه حداقل ۲۷بشه اگه پسری باشه که اهل کارو زندگی باشع زود پخته میشه ولی ...

عزیزم دانشجوی دندانپزشکیه و داره 2جا الان کار هم میکنه

خیلی فعال و زرنگ

نه قول ازدواج نداده بود اما جون میداد برام

همش هم غیر مستقیم میخواست بهم بفهمونه که ازدواج میخواد

مثلا هی میگفت حکمت خداست که تورو سر راهم قرار داد یا میگفت تو شوهر دکتر میخوای من میدونم و کلی دوستم داشت

اما خب منم یه کم ید رفتار بودم یهو سرد شد دیگه

کلا روش نمیشد واضح حرف بزنه راجع به اینطور مسائل 

حالا ب نظرت امکان داره وقتی پخته شد چندسال دیگه بیاد سراغ من؟ یا نه کلا قیدشو باید بزنم!؟ 😔

بیخیال من قیدشو زدم د یگه 

مهم نیست برام