2737
2734
عنوان

ای بابا😐😖بیاین عکس😍🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 3565 بازدید | 176 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من که امشب تو حموم یاد یکی از حرفاش افتادم یه عالمه اداشو دراوردم و فحشش دادم    

آخ آخ...چه عروس بدو بی تلبیتی😌😬🤯

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

منو اقامون کدوم سر تریم ؟ هر کی بگه. نتیه یا فتوشاپه حسسسوده حسود 😎

لایک نکنین وقتی میرم اعلاناتمو میبینم همش لایک کردن دلم میخواد سرمو بزنم تو دیوار ولی وقتی جواب دادن 😎          من عصو جدید نیستم 😐
2738
چه کارش

یکی از حرفاش 😂😂😂😂یه بار گفت توروخدا عروسادهرکار میکنین بکنین فقط میونه پسرامو خراب نکنین 

یه عالمه جلو اینه تو حموم اداشو دراوردم اولش کلی خندیدم یعدم فحشش دادم   

منو اقامون کدوم سر تریم ؟ هر کی بگه. نتیه یا فتوشاپه حسسسوده حسود 😎

واااای😍😍😍 تو سرتری عزیزم☺ بینیتو عمل کردی؟ لباتو ژل زدی؟😐😑😄😅

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
واااای😍😍😍 تو سرتری عزیزم☺ بینیتو عمل کردی؟ لباتو ژل زدی؟😐😑😄😅

نه من نچرالم گلم ☺😎

همه بهم میگن چشم بازارو در اوردی با این انتخاب 🤔

لایک نکنین وقتی میرم اعلاناتمو میبینم همش لایک کردن دلم میخواد سرمو بزنم تو دیوار ولی وقتی جواب دادن 😎          من عصو جدید نیستم 😐
یکی از حرفاش 😂😂😂😂یه بار گفت توروخدا عروسادهرکار میکنین بکنین فقط میونه پسرامو خراب نکنین  ...

میگفتی ماکاره خودمونومیکنیم.اونامثاومت کنن میونه اشون بهم نخوره.چون ماغریبه هستیم ولی اونابرادرن

نه من نچرالم گلم ☺😎

الحمدلله...خدا چه آفریده😊😉😏🤣

2706