2737
2734
عنوان

ای بابا😐😖بیاین عکس😍🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 3565 بازدید | 176 پست
میگفتی ماکاره خودمونومیکنیم.اونامثاومت کنن میونه اشون بهم نخوره.چون ماغریبه هستیم ولی اونابرادرن

خودش فتنه رو بپا کرده بود ها حالا جالبه اون جاریم رفته بلایی سرش اورده که به من زنگ زد گفت با حرفاش کارمو کشونده بیمارستان گفتم حالا ببینم جرات داری بری به اون بگی میونه پسرامو بهم نزن ☹️اصن دوسشون ندارم بخدا بدجنسهای نمک نشناس

خودش فتنه رو بپا کرده بود ها حالا جالبه اون جاریم رفته بلایی سرش اورده که به من زنگ زد گفت با حرفاش ...

مادرشوهره خب بایدتوقع نداشت.من طلاخریده بودم خواهرشوهرم گفت خواب مامانودیدم میگفت پسرم خیلی تحت فشاره  واینها.یعنی توطلاخریدی داداشم تحت فشاره.گفتم خدامادرتورحمت کنه ازاون دنیامتلک هاشومیرسونه.اگه زنده بودچیکار میکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهره خب بایدتوقع نداشت.من طلاخریده بودم خواهرشوهرم گفت خواب مامانودیدم میگفت پسرم خیلی تحت فشار ...

😂😂😂😂😂وای 

ما که کلا قطع رابطه ایم فقط صرف احترام بزرگتر بودن هفته ای یه بار یه مکالمه کوچولو داریم تازه شوهرم همینو هم به زور میزنه

2731
2738
تو یک خوشبخت به تمام معنایی☻ انجمن عروسان قدرنشناس👰👿

من هم بگو من پدرشوهر خواهرشوهر ندارم و مادرشوهر

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
من هم بگو من پدرشوهر خواهرشوهر ندارم و مادرشوهر

تو که دیگه بر زنان عالم سروری داری😂😍

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
تو که دیگه بر زنان عالم سروری داری😂😍

😀😀😀😀😀😀💖

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم