2737
2734
عنوان

ای بابا😐😖بیاین عکس😍🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 3565 بازدید | 176 پست
الکی بابا مارو مجبور کرد بچه دار شیم حامله شدم رفت پشت سرشم نگاه نکرد نکبت خانم😒

😄😅مثلا چجوری مجبور کرد؟!🤔🤨😐😂🤣

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
الکی بابا مارو مجبور کرد بچه دار شیم حامله شدم رفت پشت سرشم نگاه نکرد نکبت خانم😒

مجبورت کرد😐 خفش میکردی لعنتیو

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس پسرم

اوه اوه...چه جنتلمن🤐🤗🤩

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2731
فک کن مثلا فرداش بره ازمایش منفی باشه😐😑 بی بی چکه کاذب بوده 😑 قیافه مادرشوهره فقط

😄 اثرات نی نی سایت😒☹😁😂

عشق من ‌خواهر زاده گلم♥

خدا براتون حفظش کنه😊😉

2740
😄 اثرات نی نی سایت😒☹😁😂

والا 😁 اخه بخاطره یه بی بی مثبت اینکار کرده

فک کن ازمایشش مثبت شه😐

فک کن زایمان کنه 😑

هعی روزگار

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
ب طرز خیلی فجیعی😥😥

😥😣بالا سرتون واستاد؟!😟😟😟😟

2706