2737
2734
عنوان

ای بابا😐😖بیاین عکس😍🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 3565 بازدید | 176 پست
فک کن مثلا فرداش بره ازمایش منفی باشه😐😑 بی بی چکه کاذب بوده 😑 قیافه مادرشوهره فقط

فدات مادر شوهری که واس عروسش از این کارا میکنه حتما اگر 

همچین اتفاقی هم بیفته بهش میگه فدا سرت عروس گلم هنوز وقت داری  

میشه هر کی امضامو‌ میخونه‌ به‌ نیت پدرم یه صلوات بفرسته..اخه خیلیییی‌ بابای مهربونی بود  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم نفس من احتمالا ۷.۸ روزس اینجا الان ۳۴ روزشه

لبخندشو😍😍😍😘😘😘☺😋

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2728
فدات مادر شوهری که واس عروسش از این کارا میکنه حتما اگر  همچین اتفاقی هم بیفته بهش میگه فدا سر ...

راست میگی از این زاویه نگاه نکرده بودم😐

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
فک کن مثلا فرداش بره ازمایش منفی باشه😐😑 بی بی چکه کاذب بوده 😑 قیافه مادرشوهره فقط

اگه اونا رم عروسه خورده باشه میگه بالا بیار میخوام ببرم🤣🤣🤣🤣🤧🤧🤧

حالا درسته هر گُل یه بویی داره ولی شما دیگه همه ی گُلا رو بو نکن                  پیرو متن مدرک تحصیلی: زرنگ اونیه که همه میگن ولش این تو باغ نیس در صورتی که همون صاحب باغه😎
2738
اگه اونا رم عروسه خورده باشه میگه بالا بیار میخوام ببرم🤣🤣🤣🤣🤧🤧🤧

دعواشون میشه سر خوراکیا😁

لامصب چقد خریدههههههه

نگا چه جیگری واسش اورده

خنگ نمیدونه اگر عروسش اینو بخوره بچش از اونور میوفته

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
2706