2737
2739
عنوان

با مادرم دعوام شد 😥 گفتم نمیخوام برم دانشگاه دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1403 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه این دوره باید یه لیسانس رو بگیری دختر. زیر لیسانس باشی بیسواد محسوب میشی. برا ازدواجتم به مشکل بر میخوری‌. این روزا عقل مردم به چشمشونه،فکر کن در آینده بچه هات سختسون نیست بگن مامانم دیپلم داره؟

پیام نور راحت قبول میشی، چه کنکوریش، چه فراگیرش، بعضی رشته ها هم که بدون کنکور پذیرش میکنن بعضی دانشگاه ها. هرجور شده لیسانست رو بگیر

2728
اینجوری بخوای درس بخونی بدتر میشی اول اعصابتو اروم کن بهشون بگو خودم بهتر میدونم کی باید درس بخونم ک ...

بابا دیونم کرده همینطور استرس میده 

دوروزه سرماخوردم بی حوصلم 

دیفن هیدارمینم میخورم میرم تو کما 

هر روز بهم میگه وقت نداری دستپاچم میکنه؟؟؟

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم

این همه دانشگاهها بدون کنکور میگیرن خب چرا خودتو اذیت میکنی

برو سرکاری منشی فروشندگی

یا خیاطی آرایشگری یاد بگیر 

به خدا یه آرایشگر اندازه یه دکتر درآمد داره یکی از فامیلامون رفت لیسانس گرفت

بعد رفت آرایشگری اول خیلی کم میگرفت خودشو جا انداخت خونه خرید ماشین خرید اون آرایشگاهشم خرید 

نهایت سی سالشه الان

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
تجربی یه بدی داره ادم تا اخر عمر هی میسوزه چرا پزشکی نیاورد من خودم تجربی بودم بیولوژی خووندم  ...

تجربی بودم، رتبم هم خیلی خوب شد و می‌تونستم پزشکی بخونم ولی از ترس خون بیخیالش شدم و رفتم مترجمی زبان خوندم. الآنم اصلا پشیمون نیستم

2740
دیگه این دوره باید یه لیسانس رو بگیری دختر. زیر لیسانس باشی بیسواد محسوب میشی. برا ازدواجتم به مشکل ...

مشکل اینجاست که میگن پیام نور هم نه وگرنه داشتم میرفتم ثبت نام کنم

میگه فرهنگیان بیار یا پیراپزشکی 

پیام نور عمر تلف کردنه 

خو من زورم نمیرسه چکار کنم 

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم
بابا دیونم کرده همینطور استرس میده  دوروزه سرماخوردم بی حوصلم  دیفن هیدارمینم میخورم میر ...

بگو تا مغز استراحت نکنه هزار ساعت سرم تو کتاب باشه بازدهی نداره.بزارین استراحت کنم بعدش چشم .بگو خودم میفهمم لازم نیس برای تصمیم بگیرین

تجربی بودم، رتبم هم خیلی خوب شد و می‌تونستم پزشکی بخونم ولی از ترس خون بیخیالش شدم و رفتم مترجمی زبا ...

شما جز استثناها هستید اکثر کسایی که میرن تجربی به عشق پزشکی و پیراپزشکی میرن

مامانت درست میکه بعدا پشیمون میشی حرفشو گوش نکردی خودت مادر شدی میفهمی چه حرصی میخوره بنده خدا

اتفاقا اگر ضعیفی باید به جبرانش تلاش و پشتکارتو چند برابر کنیذهزار سال که نیست یک ساله همه هم وغمتو امسال بزار برای درس و نهایی و کنکور

عزیزم بهشون بگو این حرفاشون بهت استرس میده و مخل درس خودنته 

بشین منطقی با مامانت حرف بزن 

ولی کلا نباید بذاری چیزی روت تاثیر بذاره من سال کنکورم تا بابابزرگم رتبه ازمونامو میپرسید و یکم اینور اونور میشد میگفت وا این دفعه چت شده😂

ولی خب منم خیییلی اذیت میشدم به حرف همه بها میدادم

اما اینو یادت بلشه هیییچ کس تو دنیا واست دل نمیسوزونه عزیزترین کساتم درسته که واست ناراحت میشن اما هیچ کس نمیتونه جای تو باشه

باید گلیمتو از اب بکشی بیرون

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤