2737
2739
عنوان

با مادرم دعوام شد 😥 گفتم نمیخوام برم دانشگاه دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1403 بازدید | 58 پست
خب خیلی رشته دیگه هست که با رتبه خوب میشه رفت و درامدش از مترجمی بالاتره و خون توش نیست به مترجمی خ ...

به زبان علاقه داشتم. در کل ریاضی فیزیکم خیلی خوب بود، نخونده تمام نمراتم بالای ۱۸،۱۹میشد. ولی چون زبان دوست داشتم مشاور تحصیلیم گفت نرو رشته ریاضی، الکی مغزت رو خسته میکنی بعدم میری زبان میخونی، برا همین رفتم تجربی. کلا به زیر شاخه های تجربی علاقه نداشتم. شاید اگر رفته بودم ریاضی هیچوقت زبان نمیخوندم و میرفتم رشته های مهندسی

تجربی از همون اول دوسش نداشتم 

به مادرت و پدرت مستقیم و بدون دعوا بگو من این رشته رو نمیخوام 

اگه مادرت هدفش اینه تو دانشگاه دولتی قبول بشی دانشگاه دولتی رشته پزشکی رتبه سه رقمی میخواد مال بچه های درسخون و نخبه و ایناس 

به مادرت بگو دانشگاه دولتی نمیرم چون قبولیش سخته میخوام آزاد شرکت کنم 

موفقیت و ثروت و آرامش بزرگترین آرزوی دنیاس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب تمرکزتو درمان کن

نگو من کجا و پرستاری کجا هی خودتو دست کم نگیر

این دوره زمونه مجبوری درس بخونی مدرک بگیری حرفای مامانتم از دلسوزیشه مطمین باش

باهاش بحث نکن آروم شرایطتو براش توضیح بده بگو آره مامان راس میگی ولی چکار کنم مریض شدم خوابالود شدم

چکار کنم اسنرس دارم تمرکزم اومده پایین فلان، حرف بزن باهاشون

برا خودت هدف تعیین کن برا رسیدن بهش تلاش کن

2740
مبارکه عزیزم 😚 منم آرزوم پرستاریه ولی .... من کجا و پرستاری کجا 😊

فدات شم

نگو اینجوری هر کاریو بخوای بهش میرسی 

ی وقتی ی کلیپ از آقای قمشه ای گوش میدادم میگفتن انسان وقتی آرزویه چیزی رو کرده باشه بهش میرسه اصن وقتی آرزوشو داره قابلیتشم داره

منم زیاد تو درس قوی نبودم اما تو ی سال خودمو بدون هیچ کلاسی و فقط با کتاب کار قوی کردم عشقم

There is GOD💚💚💚   ..                                               
خیلیم عالی.موفق باشی گلم.روش درس خوندنتو میگی؟روزی چنساعت میخوندی؟از سی دی آموزشی و...هم استفاده میک ...

ممنون عشقم 

سی دی و کلاس نداشتم و نرفتم ولی کتاب کار داشتم برا هر درسی کتاب کتاب برند و معروف اون درسو داشتم 

تو فیزیک و عربی و دینی و ادبیات گاج 

تو شیمی و زبان مبتکران ریاضی خیلی سبز زیست نشر الگو عشقم اینارو خوب خوندم تو روز ۵ ساعت ولی تقریبا هر روز ۵ ساعتو داشتم گلم

There is GOD💚💚💚   ..