2737
2739
عنوان

با مادرم دعوام شد 😥 گفتم نمیخوام برم دانشگاه دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1403 بازدید | 58 پست
این همه دانشگاهها بدون کنکور میگیرن خب چرا خودتو اذیت میکنی  برو سرکاری منشی فروشندگی  ی ...

بغیر از پولش 

من کلا از کارایه ارایشگری خیلی خوشم میاد 

اینقد کلیپای اموزش میکاپو اینا میبینم 

واسه عروسیام که میریم همش کنار ارایشگرا می ایستم نگاه میکنم یاد بگیرم مثلا

میبینن مشتاقم کار دستم میدن اینقد باذوق انجام میدم ولی خب هزینه های کلاساش بالاست ندارم من

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم

عزیزم‌منم پشت کنکور موندم ی بار 

من از پایه ضعیف بودم .ولی خانوادم گفتن واست خرج میکنیم میتونی بخونی .چون خودمم نمیخاستم درس بخونم .بهشونم گفتم ک میخام برم ارایشگری یاد بگیرم .خودمونم ی سالن ارایش داریم ک دادیم اجاره .نذاشتن.گفتن باید ی لیسانس داشته باشی حداقل  .الانم دانشجو دانشگاه ازادم .ولی علاقه من ارایشگری بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تجربی بودم، رتبم هم خیلی خوب شد و می‌تونستم پزشکی بخونم ولی از ترس خون بیخیالش شدم و رفتم مترجمی زبا ...

خب خیلی رشته دیگه هست که با رتبه خوب میشه رفت و درامدش از مترجمی بالاتره و خون توش نیست

به مترجمی خیلی علاقه داشتین؟

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤
مامانت درست میکه بعدا پشیمون میشی حرفشو گوش نکردی خودت مادر شدی میفهمی چه حرصی میخوره بنده خدا اتفا ...

بابا من میخونم اونروز شیمی ۱ میخوندم 

انگار داشتم یه کتابو برا اولین بار میخوندم هیچجوووره نمیفهمیدم ده تا کلیپم نگاه کردم اون قسمتی که میخواستم نبود خب من اینو یاد نگیرم درس بعدیو چطور بفهمم

2731

اما تودانشگاه خوب و رشته خوب تحصیل کردن خیلی لذت بخشه

حواست باشه که احساسی تصمیم نگیری 

ترکا یه مثال دارن میگه از ناعلاجی به خر میگن خانم باجی

اینجورز نباشه که واسه درس نخوندن و خستگیات بری سراغ چیزی که بعدا پشیمون شی

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤
خوشبحالت من بعد کنکوراولم دیگه کسی بهم توجه نکرد خیلییی بده 

بهترررر 

کاش منو هم به حال خودم رها میکردن 

هزارتا عذاب باهم 

هزار نفر ازت توقع دارن عمه دایی خاله ...

بابا من میخونم اونروز شیمی ۱ میخوندم   انگار داشتم یه کتابو برا اولین بار میخوندم هیچجووو ...

نظام جدیدی؟کلیپ چرا کتاب توضیحاتش خوبه اگه مطلبی هم لازم باشع خب دبیرت که درس داده اضافه نکرده نهایتا اشکالاتو جمع کن برو پیش یه دبیر رفع اشکال در ضمن یه سریرکتابها مثل گاج سیاه و ماجراهای من ودرسام از انتشارات خیلی سبز درسنامه خیلی خوبی دارن سوالاشونم با پاسخ از این کتابها کمک بگیر

انگار تو یه خواستگار سمج لازم داری تا مامانت مثه مامان من باهاش تهدیدت کنه

اره مامان منم تهدید میکنه باشه فردا به اولین نفر که درو زد میدمت برو 

2740
نظام جدیدی؟کلیپ چرا کتاب توضیحاتش خوبه اگه مطلبی هم لازم باشع خب دبیرت که درس داده اضافه نکرده نهایت ...

اخه اگه رو این حساب درس بخونم اشکالاتم یکی دوتا نیست 

کل کتابو باید برم از اول تدریس کنن برام 

ماجراهای منو درسامو دارم بازم نمیفهمم مبهمه برام 

اخه اگه رو این حساب درس بخونم اشکالاتم یکی دوتا نیست  کل کتابو باید برم از اول تدریس کنن برام& ...

والا من شیمیو ندیدم ولی خودم دبیر فیزیکم هم دهم هم یازدهم هم دوازدهم خیلی درسنامه خوب و واضح و عالی داره نمیدونم چطور میگی مبهمه به نظرم بیشتر حال و حوصله و علاقه به خوندن نداری چون باورم نمیشه یکی سر کلاس نفهمیده باشه کتابشم بخونه نفهمه به قول خودت کلیپم میبینه نفهمه به این درسنامه هام بگه مبهم عزیزم دور از جونت نه شما نه هیچ‌دانش آموزی مشکل بهره هوشی نداره بیشتر مشکلت انگیزه و علاقس با یه مشاور تحصیلی صحبت کن بیشتر میتونه کمکت کنه

ببین عشقم منم دوسال پشت کنکور موندم تا قبول شم درکت میکنم خیلی سخته ولی امسال وقتی نتایجو دیدم همه ی سختی ها رو فراموش کردم 

خوشحالی الانم ب همه چی میچربه ب تیکه های دوستام واسه اینکه هر وقت میدیدمشون میگفتن اگه تو هم قبول میشدی الان ترم فلان بودی 

ولی الان حالم خوبه اون زحمتا می ارزید

There is GOD💚💚💚   ..                                               
والا من شیمیو ندیدم ولی خودم دبیر فیزیکم هم دهم هم یازدهم هم دوازدهم خیلی درسنامه خوب و واضح و عالی ...

فیزیکو میفهمم 

مشکلم با شیمیو ریاضیه 

والا من شیمیو ندیدم ولی خودم دبیر فیزیکم هم دهم هم یازدهم هم دوازدهم خیلی درسنامه خوب و واضح و عالی ...

شیمی مشکلم نکاتیه که تو کتاب فقط یه نوک زده یا ناخونک زده و رد شده زیاد روش مانور نداده

معلمم درحد همون یه تمرین کتاب گفته 

ولی توی کتاب تست اونو گنده کرده و ده تا تست متنوع ازش داده 

ریاضیم کلا نمیفهمم 

ببین عشقم منم دوسال پشت کنکور موندم تا قبول شم درکت میکنم خیلی سخته ولی امسال وقتی نتایجو دیدم همه ی ...

چی قبول شدی؟؟؟