2733
2739
عنوان

بالاخره زایمان کردم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2044 بازدید | 133 پست

وای بچه ها من بزور دکترمو واسه سز راضی کردم الان بشدت دودل شدم فقط ۲۱روز ب زایمانم مونده چیکار کنم بنظرتون طبیعی بهتره؟

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
راه میری؟  من که راه که افتادم بهتر شدم

خیلی درد دارم نمیتونم اما خب برای توالت مجبورم پاشم اما از زور درد فقط گریه میکنم 

اگه امضام رو دیدی لطفا برای سلامتی بچه هام صلوات بفرست😘🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقد حالم بده انقد بده که اصلا از بچم عکس ننداختم، همش با مامانمه میگیرش برام شیرش میدم بعد میبرش دل ...

آخی اشکالی نداره ایشالله بهتر ک شدی بعد میزاری 😊😊

خدایا خودت مواظب  دوتا گل پسرم باش
2728

بدترین حالت اینه که چاق باشی و شکمت بیفته روی بخیه.

خیلی سخته.‌به خاطر همین تاکید دارن حتما قبل بارداری به تناسب اندامتون اهمیت بدین

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
نه هیچی،تا الان هیچی

منم اینماه برعکس همه ماها هیچ علائمی ندارم

۲۱ سیکلمه

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2740
وای بچه ها من بزور دکترمو واسه سز راضی کردم الان بشدت دودل شدم فقط ۲۱روز ب زایمانم مونده چیکار کنم ب ...

ب نظرم طبیعی خیلی بهتره همه دردات همون موقع ولی سزارین خیلی بده ممکنه بعدش عوارضم داشته باش منک ب هیچ وجه ب سزارین راضی نیستم

خدایا خودت مواظب  دوتا گل پسرم باش
بنظرت طبیعی بهتره یا سزارین ؟

نمیشه تعیین کرد

هر کس بنا به شرایط بدن خودش و میزان تحملش میتونه تعیین کنه کدوم بهتره

من دو تا زایمان طبیعی داشتم به خواسته خودم

درد خیلی زیادی داشت ولی واقعا راضیم از انتخابم

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

من سر سه روز اوکی شدم ولی تا ده روز درد رو داشتم و طبیعیه

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.

مبارک باشه دخترم قدم نی نی مبارک عزیزم تحمل کن کمی سخته یواش یواش دردت کم میشه  مواظبت زیاد بکن استراحت واجبه بازم تبریک میگم زایمان سخته سزارین از همه بهتره شکمتو حتما ببند مبارک خیلی خوشحال میشم بچه ای بدنیا میاد میارک

ب نظرم طبیعی خیلی بهتره همه دردات همون موقع ولی سزارین خیلی بده ممکنه بعدش عوارضم داشته باش منک ب هی ...

اخه ی چرتو پرتایی راجب طبیعی میگن ک ادم دلزده میشه.چن جا شنیدم ک حس اون منطقه از بین میره.یا ببخشید گشاد میشی زشت میشه اندامت و هزار تا کوفته دیگه

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
وای بچه ها من بزور دکترمو واسه سز راضی کردم الان بشدت دودل شدم فقط ۲۱روز ب زایمانم مونده چیکار کنم ب ...

طبیعی هم بخیه داره بدیش اینه که اون توعه اصلا نمیبینی اونم سختیهای خودشو داره

منم اینماه برعکس همه ماها هیچ علائمی ندارم ۲۱ سیکلمه

۲۱ خیلی زوده برا نشون دادن علایما، بامید خدا که مثبت بشی عزیز دلم

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
2706