2726
عنوان

بالاخره زایمان کردم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2044 بازدید | 133 پست
چشمت روشن عزیزم، خسته نباشی

سلام بهناز جان

اینروزا زیاد تو سایت چرخ میزنیاااا😁

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام استارتر مبارکه قدم نو رسیده مبارک🌹❤

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2728
چند روز طول میکشه تحمل کن بخاطر شیرینی بچت

چند رروزدارم میمیرم دیگه.دستشویی ام نمیتونم برم.همه بهم سرکوفت میزنن که چرا رفتی سزارین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه امضام رو دیدی لطفا برای سلامتی بچه هام صلوات بفرست😘🙏

طبیعی‌رو واسه همین دوست دارم دیگه 

نیم ساعت بعد زایمانم پسرمو بغل کردم راه رفتم و...   وایی یادش بخیر😍😍😍😍😍

قدمش مبارک باشه عزیزم 

مراقب باش بخیه‌هات عفونت نکنه 

مفنامیک اسید بخور 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
سلام امار میگیری؟😃

اره دیگه از سر بیکاری😁

نینی گلمون چطوره؟؟

سزارین تا ۴۰ روز درد داری من که هرکیو دیدم تا ۴۰ روز به زور راه میره و درد داره.

وای یا خدا من فکر میکردم میثلا دو سه روز درد داری اونم خیلی کم.طبیعی چی ؟اونم درد داره،؟

وای یا خدا یعنی تا سه روز بعد زایمان بازم درد داره ادم؟؟؟

درد چیهههههه به نظرم واژه درد براش کافی نیست😢 مرگمو از خدا میخوااااااام این روزا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه امضام رو دیدی لطفا برای سلامتی بچه هام صلوات بفرست😘🙏
2706