1464
1411

وای ما رو روز پیش النگو خریدم میگم نیاد ها😅

عاشق دوقلو داشتم با همه سختی هاش😊😊😊 اگه دوست داشتین برام یه صلوات بفرستین تا به حاجتم برسم  بچه ها اینقدر نگین نامزد هستی بعد دو قلو میخوای😒من یک سال بعد عروسی منظورم هست قطره قطره صلوات جمع شود وانگهی حاجت برآورده شود😁😁

بله من طلا خریدم خیالشون راحت شد پایینترم میاد 😂حتی به زیر 100 ممکنه برسه مشکل پول من بود که حل شد😂

سرویسمو فروختم.واسه کسی 100 فروختم گرمی400 خریدم!

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

انشاءالله که بیاد پایین ولی معمولا از هفته آخر ماه صفر کم کم میرفت بالا!!!! الان که داره میاد پایین برای همین اصلا معلوم نیست

یک منتظر...                                                               خبرای خوب تو راهه ...
1436

وای من یکم پول دارم میخواستم یه انگشتر بچگانه بگیرم 

تا تموم شدن صفر بگیرم یا منتظر بمونم؟

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 Welcome to my heart , Nelsa👼🤰

[QUOTE=109394918]بله من طلا خریدم خیالشون راحت شد پایینترم میاد 😂حتی به زیر 100 ممکنه برسه مشکل پول من بود که حل شد ...[/Q

دقیقا مثل من دو روز پیش خریدیم میدونم الان میاد ۵۰ هم میشه😕

عاشق دوقلو داشتم با همه سختی هاش😊😊😊 اگه دوست داشتین برام یه صلوات بفرستین تا به حاجتم برسم  بچه ها اینقدر نگین نامزد هستی بعد دو قلو میخوای😒من یک سال بعد عروسی منظورم هست قطره قطره صلوات جمع شود وانگهی حاجت برآورده شود😁😁
1444

[QUOTE=109394918]بله من طلا خریدم خیالشون راحت شد پایینترم میاد 😂حتی به زیر 100 ممکنه برسه مشکل پول من بود که حل شد...[/QUOT]

مثل منی😂😂😂😂

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤

برا خواهرم کادو خریدم شد 800 تومن از دیجی کالا!هفته بعدش رسید به 600 تومن همون طلا😂😂😂اینم شانس منه

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
بخاطر انتخابات همه چی میاد پایین

واقعا پس من ببرم پس بدم 😅

1474
برا خواهرم کادو خریدم شد 800 تومن از دیجی کالا!هفته بعدش رسید به 600 تومن همون طلا😂😂😂اینم شانس من ...

عزیزم امضات براکیه گلم البته اگه دوست داری بگو

به جهنم....والا دلت خوشه تواما خواهر....😂😂😂😂😂
الهي خونه بياد پايين همه صاحبخونه بشن

خونه بیاد پایین طلا نیاد من برای کادوی عروسیم النگو خریدم خودم النگو داشتم تو زمان ۱۰۰ مفت فروختم الان الان دو نصف اون النگو رو با سه برابر پول اون خریدم بیاد پایین سکته میکنم بزاره بعد عروسیم بیاد البته قراره گردنبد هم بخریم که اونو همسرم میخره به من ربطی نداره پول اونو چه بهتر در بیاد😅😅

1331