2733
2734
عنوان

سحر مهدی، معروف به سی سی

| مشاهده متن کامل بحث + 19792 بازدید | 77 پست
ممنون بابت امضات

فدات عزیزم ۱❤❤

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
فرافکن و مقاومت.

حقیقته و دردناک و تلخ 😊

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
با منطق فضایی شما بله راحت باشید 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

سعی کن حسود نباشی و برای دیگران خیر بخوای و منتظر نباشی اخر شادیاشون دروغ باشه و تو دلاشون غم کم کم حال خودتم بهتر میشه. روز خوش

سعی کن حسود نباشی و برای دیگران خیر بخوای و منتظر نباشی اخر شادیاشون دروغ باشه و تو دلاشون غم کم کم ...

شما هم سعی کن معنی واژه ی فرافکنی رو یاد بگیرید و کتاب نیمه ی تاریک دبی فورد رو بخونید تا بفهمید حسود واقعی کیه 

2740

قبلن بهتر بود الان فقط تبلیغ و عاشق فالور جمع کردن  

شوهره مذهبی چطور حاضر میشه

هرروز خانومش با قر و ادا بیاد جلو دوربین( با تعریفایی ک خودش میکرد از شوهرش) 》 طعم شیرین پول تبلیغ و وسایل مفت

خانمای گل میشه از ته دل دعا کنید ماشینمون پیدا شه⁦❤️⁩دزدیدن متاسفانه😓تمام سرمایمون بود...خدا حاجت دلتون رو بده🤲🌺

ب نظرم اصلن قشنگ نیست اون خودشو درقالب آرایش و عمل بینی قشنگ کرده؛

اگ تو هم کارای اونو بکنی ی هوری بهشتی میشی🤪😂

باطن زندگی خودت رو با اون مقایسه نکن خانم گل😘

خدای خوب و مهربونم می دونم این روزهای سخت هم می گذره؛ ولی توی این روزها تو تنهام نزار❤🙏من کنکور۱۴۰۰رو به بهترین شکل ممکن می دم؛من مطمعنم ک موفق می شم💪🧠💗من مطعنم که با پسری پولدار خوشگل پاک سالم خوشتیپ کارمند ازدواج می کنم💏💗خدایا برای تو براورده کردن آرزوهام چیزی نیست پس برآوردشون کن💞🤲🙏
باطن زندگی خودت رو هیچ وقت با ظاهر زندگی بقیه مقایسه نکن

دقيقا. الان سحر و مهدي در حال طلاقن

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
حقیقته و دردناک و تلخ 😊

این همه سنگشون رو سینه زدی الان دارن طلاق می گیرن 🙂 

بعدشم اگه دقت کرده باشی سن شوهرش رو دروغ گفته و تا آخرین لحظه هم به مردم دروغ تحویل داده بگه ما خوبیم و مشکل نداریم تا اینکه دیگه نشده

2706