2752
2734
عنوان

سحر مهدی، معروف به سی سی

| مشاهده متن کامل بحث + 19792 بازدید | 77 پست
ممنون بابت امضات

فدات عزیزم ۱❤❤

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
فرافکن و مقاومت.

حقیقته و دردناک و تلخ 😊

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
با منطق فضایی شما بله راحت باشید 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

سعی کن حسود نباشی و برای دیگران خیر بخوای و منتظر نباشی اخر شادیاشون دروغ باشه و تو دلاشون غم کم کم حال خودتم بهتر میشه. روز خوش

سعی کن حسود نباشی و برای دیگران خیر بخوای و منتظر نباشی اخر شادیاشون دروغ باشه و تو دلاشون غم کم کم ...

شما هم سعی کن معنی واژه ی فرافکنی رو یاد بگیرید و کتاب نیمه ی تاریک دبی فورد رو بخونید تا بفهمید حسود واقعی کیه 

قبلن بهتر بود الان فقط تبلیغ و عاشق فالور جمع کردن  

شوهره مذهبی چطور حاضر میشه

هرروز خانومش با قر و ادا بیاد جلو دوربین( با تعریفایی ک خودش میکرد از شوهرش) 》 طعم شیرین پول تبلیغ و وسایل مفت

خانمای گل میشه از ته دل دعا کنید ماشینمون پیدا شه⁦❤️⁩دزدیدن متاسفانه😓تمام سرمایمون بود...خدا حاجت دلتون رو بده🤲🌺

ب نظرم اصلن قشنگ نیست اون خودشو درقالب آرایش و عمل بینی قشنگ کرده؛

اگ تو هم کارای اونو بکنی ی هوری بهشتی میشی🤪😂

باطن زندگی خودت رو با اون مقایسه نکن خانم گل😘

خدای خوب و مهربونم می دونم این روزهای سخت هم می گذره؛ ولی توی این روزها تو تنهام نزار❤🙏من کنکور۱۴۰۰رو به بهترین شکل ممکن می دم؛من مطمعنم ک موفق می شم💪🧠💗من مطعنم که با پسری پولدار خوشگل پاک سالم خوشتیپ کارمند ازدواج می کنم💏💗خدایا برای تو براورده کردن آرزوهام چیزی نیست پس برآوردشون کن💞🤲🙏
باطن زندگی خودت رو هیچ وقت با ظاهر زندگی بقیه مقایسه نکن

دقيقا. الان سحر و مهدي در حال طلاقن

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
حقیقته و دردناک و تلخ 😊

این همه سنگشون رو سینه زدی الان دارن طلاق می گیرن 🙂 

بعدشم اگه دقت کرده باشی سن شوهرش رو دروغ گفته و تا آخرین لحظه هم به مردم دروغ تحویل داده بگه ما خوبیم و مشکل نداریم تا اینکه دیگه نشده