2737
2734
عنوان

شما باشین ناراحت میشین ؟ 🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا ما تو کتابامون چیزای دیگه ای خوندیم اما اینجا کلا همه متخصص زنان هستن ماشاللللا

عزیزم همون کتابا برات بهتره

فکر میکنی برای زن باردار خیلی راحته خونشو ول کنه بره خونه مامانش با هزار دلتنگی و نگرانی ؟

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
چرا همه میگن شوخی کرده؟؟؟؟ یعنی واقعا شنیدن این حرف براتون یه شوخیه بامزه س؟؟؟؟؟؟ پس اگه خیلی شوخی ...

اره شوخیه چی بگیم؟استارتر برو قهر کن پدرشم دربیار؟!

شوهر من از این شوخیا میکنه ولی از این غلطا نهغچرا باید همه چیز تو چارچوب ذهنی شما باشه هرچیزی نبینین نمیشه؟!خیلی وقتا زن و شوهرا مثل دوستن باهم شوهرم هیچ دوستی جز من نداره منم پایشم 

منم شوهرم زنگ میزنه رسیدی میگم نه دزدیدنم یا میگم نه رفتم بازار هرکی یه جوریه 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2731

عزیزم دکترای سایت  تشخیص دادن الکی داری  استراحت میکنی 

برگرد خونت تا شوهرت خیانت نکرده بهت 

دهه برمیگردی تا ظهر ناهارو چاییتم اماده باشه 😡

حرفم نباشه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
عزیزم استراحت مطلق ینی کاریی مث ورزش های بارداری سرپا موندن زیاد لباس شستن و... اینا حذف بشه ولی در ...

نه فدات کسی ک هماتوم داره دهانه رحمش شله یا باز شده تو ماهای پایین کسی ک سرکلاژ کرده و بچه رو تو واژنش حس میکنه نمیتونه پاشه خوش و خرم کارای خونه رو انجام بده وقتیم یکی میگه رفتم خونه مامانم به همین دلیله دیگه چقد از۹ماه رو غذا از بیرون بگیره چقدشو حاضری بخوره چقد شوهر خسته شب از سرکاربیاد کارای خونه رو انجام بده تا تو موقعیت نباشی درک نمیکنی

👪
اره شوخیه چی بگیم؟استارتر برو قهر کن پدرشم دربیار؟! شوهر من از این شوخیا میکنه ولی از این غلطا نهغچ ...

منم یوقتها همسرم میگه داشتم با دوست دخترم چت میکردم 

منم‌میگم عه چه تفاهمی 

منم با دوست پسرم بودم 

یهو فضای سنگینی حاکم میشه 

و دیگه از این شوخیا نمیکنه

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

من خونم طبقه 3 هست بدون آسانسور مجبورم بمونم خونه مامانم که آسانسور داره

دیروز رفتم خونمون که لباس همسرمو اتو بزنم بعد پله و اتو حتی نتونستم خم شم جوراب بپوشم از درد . اشکام از درد بی صدا میریخت پایین شوهرم پام کرد بیچاره از ترسش گفت دیگه نیا وقتی انقد درد میکشی

مگه چقد پول داریم هر روز غذا حاضری بخوریم و شوهرم از صبح 5 میره تا 11 شب بگیم خونرو تمیز کن چون پدری پس باید سختیشو هم بکشی مگر اینکه کارگر داشته باشیم

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
2740
منم یوقتها همسرم میگه داشتم با دوست دخترم چت میکردم  منم‌میگم عه چه تفاهمی  منم با دوست ...

این بخاطر اینه که بیشتر دوستین تا زن و شوهر👍

اصلا نمیفهمی من چی میییییییگممممم بیخیال خوش باش

ممنون توام خوش باش دوست عزیز 

من متوجه شدم تو دوباره کامنتتو بخون

عزیزم استراحت مطلق ینی کاریی مث ورزش های بارداری سرپا موندن زیاد لباس شستن و... اینا حذف بشه ولی در ...

من سرکلاژ شدم که استراحت مطلق شدم . بعدم دکترم گفت فقط دستشویی برو و حموم هفته ای دوبار ۱۰ دقیقه ای . تو استراحت نسبی میتونی راه بری خیلی کم و کاراتو یواش یواش انجام بدی . ولی مطلق مطلقه دیگه 

2706