2737
2739
عنوان

شما باشین ناراحت میشین ؟ 🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 66 پست
خواهر شوهرم دو تا سقط داشت دلیلش هم طول سرویکس خیلی کوتاه بود. سومی رو سرکلاژ کرد دکترش گفت اصلا اون ...

تو استراحت مطلق که دو دقیقه نمیتونی سرپا بایستی چجوری طرف باید پاشه غذا درست کنه ؟  من که اینقد کمردرد و درد زیر شکم داشتم که با گریه بلند میشدم دو قدم تا دستشویی میرفتم و بر میگشتم چه برسه پاشم هر روز هر روز وایسم سر گاز غذا بپزم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو استراحت مطلق که دو دقیقه نمیتونی سرپا بایستی چجوری طرف باید پاشه غذا درست کنه ؟  من که اینقد ...

نه عزیزم منو تو که بارداریم ناز میکنیم کتاب اون خانم فقط درست میگه از حال خوبمونه که خونمونو ول میکنیم میایم خونه مادرمون   

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
من اصلا اعتقاد ندارم  مرد اگه بد باشه همه جا بده و خیانت میکنه چه ربطی داره اخه

درسته مردبد توی قوطی کبریتم میتونه کارشوبکنه،ولی مردهای خوبم توی تنهایی ممکنه زنهایی شیطان صفت سواستفاده کنن وگولشون بزنن همه که پسرپیغمبرنیستن.بعدم مردبایدبه وجود زنش توخونه عادت کنه ووابسته بشه وگرنه تنهابمونه وحضورزنش کم رنگ بشه به تنهایی عادت میکنه

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤