2737
2734
ورپریده😂خیر ندیده

آها خوبه استعدادت تو شعرو شاعریه دیه درمورد شیمی نظر نده،رشته تجربیم ول کن برو انسانی😂😂😂

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آها خوبه استعدادت تو شعرو شاعریه دیه درمورد شیمی نظر نده،رشته تجربیم ول کن برو انسانی😂😂😂

اره تا چشات درآد هروخ فضول خواستم صدات میکنم ورپریده جوون

ناراحت نظر دادنمی میتونی کاری ک گفتم و بکنی شیمی دان😂

خانوما 

دوتا قرص ویتامین سی

دو تا قاشق ژل آلوورا

روغن کپسول ویتامین ای

باهم قاطی کنید هر شب بزنید به صورتتون 

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙
اگه قطع کنیم زود خوب میشه پوست یانه😢😢😢

من یکماهه قط کردم بهتر شده

اما هنوز مث قبلش نشده🙁

ولی تفاوتشو احساس میکنم.خوب میشه انشاءالله

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
اره تا چشات درآد هروخ فضول خواستم صدات میکنم ورپریده جوون ناراحت نظر دادنمی میتونی کاری ک گفتم و بک ...

حرص نخور حالا ترکیب بکینگ پودر و وازلینم برامون بگو

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2740
سیک ی دکمه اس تو جدول فشار بده

@نی_نی_یار_5   این بچه قاطی کرده وسط مندلیف مونده یه هولی بهش بدین گناه داره

ببین این تعداد پست ها هست دوست ندارم بخاطر تو زیاد شه  فعلا ک تو شیرت خشک شد انقدر پیگیری کردی

نه حیفه بیا زیادشون کن اطلاعاتتو بزار ملت ببینن😂😂😂😂

الان شیفت نی نی یار سه

شاید باورت نشه ولی ساعت 3ظهر نی نی یار شب و تگ کردم جواب داد😂😂

اینا شیفتاشون معلوم نیس

2706