2752
2734

دوستان من یه سالن میخام برم آموزش ناخن بهم گفته مدرک بین المللی از صعنت و معدن میدم ،آیا اعتباری داره؟من بیشتر شنیدم که مدرک از فنی حرفه ای میدن،کسی اطلاعی از این موضوع داره؟

تعداد رای : 1
نظرسنجی
۱
1
100%
۲
0
0%

نه دیگه تحت نظر وزارت نفته 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا امسال فنی وحرفه ای مدرک میداده از امسال از فروردین به بعد این مدرک حذف شده و به هیچ کس نمیدن حتی بعید نیست کم کم از طرف بهداشت گیر بدن چرا ناخن کار دارین تو ارایشگاه.

این معدن صنعت و..... چرته

2731
تا امسال فنی وحرفه ای مدرک میداده از امسال از فروردین به بعد این مدرک حذف شده و به هیچ کس نمیدن حتی ...

چه بد اینطور باشه که مشکل پیش میاد برای ناخن کارا،با این اوصاف دو دل شدم برای آموزش 

پس یعنی اعتباری نداره؟حتما باید از فنی حرفه ای باشه؟

اخه جه ربطی  به صنعت و معدن داره اخههههه.یه چرتی  گفته یارو

یا یه چیزی  شنیده  خواسته بگه منم بلدم

مدرک رو از دو جا میدن..اداره صنایع...که خلاصه شده اداره صنایع دستیه‌‌...اونم فقط  برا رشته های  هنریه.‌‌سفال سرامیک نقاشی و اینطور چیزا

یکیشم فنی حرفه ای  که برا خیاطی و رشته های ارایشگری و خیلی  چیزای دیگه

صنعت و معدن رو یه چیزی از اداره صنایع شنیده فقط چون نااگاهه و بیسواد و یکم خنگ...صنعت و معدن  ترجمه کزده برل خودش

2740

ناخن خیلی بهتره و پردرامدتره خواهان زیاد داره من ی مربی حرفه ایی و خوش اخلاق میشناسم اگه تهرانی هم کامل یاد میده هم رفع اشکال و هم مدرک میده و وقت میزاره برا اموزشش کسی که رفته خیلی راضیه الان مشغول بکارشده پیج اینستاگرامشو میزارم خودت شرایطتشو بپرس ازش اگه خواستی 

nailartist_sanaz1

09351090977