2752
2734

خانوما من مامانم میخواد استفاده کنه پوستش خیلی چربه کک و مک و لک بارداری ام داره یکم،، ک پیگیرنبوده کهنه شدن روصورتش بنظره شماها این ماسک براش خوبه؟؟

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خانوما من مامانم میخواد استفاده کنه پوستش خیلی چربه کک و مک و لک بارداری ام داره یکم،، ک پیگیرنبوده ...

این ترکیب عالیه

حتی گلاب و لیموام خودشون بدون گلسیرین برا پوست خیلی عالین

عَی خداا شکرت😘❤...برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
همون😂  دیگه خواستم خیلی بترکون بشه😁

یکم ماست هم اضافه کن میگن برا پوست خیلی خوبه😂

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2731

[QUOTE=109395483]این ترکیب عالیه حتی گلاب و لیموام خودشون بدون گلسیرین برا پوست خیلی عالین[/QUOTE آلوئه ورا بزنه توش چطوره بنظرت؟؟

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺

اینو تو سایت زیبامون نوشته:👇

بهتره بدونید که هیچ زمان  مخصوصا در آب و هوای سرد و خشک از گلیسیرین خالص روی پوستتون استفاده نکنید چون مواد موجود در گلیسیرین رطوبت رو از لایه‌های عمیق پوست بیرون می‌كشه و به سطح پوست می‌آره. در نتیجه این رطوبت با اومدن روی سطح پوست بخار می‌شه و پوست خشک تر می شه. بنابراین بهتره که از کرم های حاوی گلیسیرین استفاده کنید

[QUOTE=109395483]این ترکیب عالیه حتی گلاب و لیموام خودشون بدون گلسیرین برا پوست خیلی عالین[/QUOTE آل ...

اونم خوبه ولی به من نمیسازه پوستمو خشک میکنه اگه پوست مامانت چربه این ترکیب خوبیه میتونه آلوورا بزنه توش

عَی خداا شکرت😘❤...برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
اینو تو سایت زیبامون نوشته:👇 بهتره بدونید که هیچ زمان  مخصوصا در آب و هوای سرد و خشک از گ ...

وا خدادشاهده هیچ مرطوب کننده ای مثل گلیسیرین پوستمو لطیف نکرد 

من برا لطیف شدن و نرم شدن زدم ب اذن خدا روشن هم کرد پوستمو 😀

2706