1464
1411
عنوان

فامیلا😠

155 بازدید | 19 پست

کوفت زهرمار(همین الان داره میخونه). اون چه شعرمسخره ایه توتبلیغه میخونه? اه چقدحرصم میگیره

روغن# فامیلا

خیلی دلم برات تنگ شده کاش میشدببینمت باهات حرف بزنم حتی شده یک ساعت😢 کاش یک روز فقط یک روز باهات زندگی کنم شده اخرین روز عمرم باشه😢😢😢 چرااینطوری شد  من خیلی بهم میریزم بافکرت خدایانجاتم بده..خداجون کمکم کن نمیگم فراموشش کنم چون مث یه بغض تااخرعمرباهامه منو فقط یه روز بهش برسون برا توکاری نداره تومیتونیییییییییییییییییییییییی😭
آروم_باشین# 😉

نمیتونم😁😁

خیلی دلم برات تنگ شده کاش میشدببینمت باهات حرف بزنم حتی شده یک ساعت😢 کاش یک روز فقط یک روز باهات زندگی کنم شده اخرین روز عمرم باشه😢😢😢 چرااینطوری شد  من خیلی بهم میریزم بافکرت خدایانجاتم بده..خداجون کمکم کن نمیگم فراموشش کنم چون مث یه بغض تااخرعمرباهامه منو فقط یه روز بهش برسون برا توکاری نداره تومیتونیییییییییییییییییییییییی😭

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

ریلکس باش

یا صداشو قطع کن یا کانال رو عوض کن

اَللّـهُـمَّ اِنّـا نَرغَـبُ اِلَـیـکَ فی دَولَـةٍ کریـمةٍ تُـعِزُّ بـِهَـا اِلاســلامَ و اَهـلَهُ و تُذَّلُ بِهَ النـِّفاق و اَهـلَهُ....خدایــا به سوی تو مشتـاقـیم برایه یـافتن دولت کریـمه ای که اســلام و اهلـش را بـه آن عزیـز گردانـی و نفـاق و اهلـش را به وسیـله ی آن خوار سازی🙏🙏🙏 الحمـدُلِلّهِ الَّـذی جَعَلَنـا مِنَ المُتمَسِکینَ به وِلایةِ مولانا امیر المومنین علــی بن ابـی طالب علیه السلام♥♥
1473
ریلکس باش یا صداشو قطع کن یا کانال رو عوض کن

خو وقتی کسی خونس که نمیتونم یهو صداشو قط کنم😆

1449

یک ایده خاص و جالب هست ، ی متن شعر فارسی رو ب زبانی میخونه ک با کلمه فامیلا همخانی داشته باشه. . . . روغینا سرخینا شفافیناپالما. . . . روغن سرخ کردنی شفاف بدون پالم. . . 😊😊میدونی چ تفکری پشت این تبلیغات هست؟ ؟ ؟ ؟ من ازین تبلیغ وتفکر پشتش خوشم میاد. . . 😀😀😀😀

خو وقتی کسی خونس که نمیتونم یهو صداشو قط کنم😆

بهتر ازینه حرص بخوری

چند ثانیه هست

اَللّـهُـمَّ اِنّـا نَرغَـبُ اِلَـیـکَ فی دَولَـةٍ کریـمةٍ تُـعِزُّ بـِهَـا اِلاســلامَ و اَهـلَهُ و تُذَّلُ بِهَ النـِّفاق و اَهـلَهُ....خدایــا به سوی تو مشتـاقـیم برایه یـافتن دولت کریـمه ای که اســلام و اهلـش را بـه آن عزیـز گردانـی و نفـاق و اهلـش را به وسیـله ی آن خوار سازی🙏🙏🙏 الحمـدُلِلّهِ الَّـذی جَعَلَنـا مِنَ المُتمَسِکینَ به وِلایةِ مولانا امیر المومنین علــی بن ابـی طالب علیه السلام♥♥
من تبلیغ جوین گرجیو خیلیی دوس دارم 😂😂😂😂 خلم 😅

اونومن هروقت میبینم خندم میگیره نمیدونم چرا

یک ایده خاص و جالب هست ، ی متن شعر فارسی رو ب زبانی میخونه ک با کلمه فامیلا همخانی داشته باشه. . . . ...

من اصن خوشم نمیادمخصوصااینکه خانندشم یه مرد گندس حالابچه مچه باشه بامزس

1474
 اونومن هروقت میبینم خندم میگیره نمیدونم چرا

😂😂 منمم خندم میگیرهه ولیی باحالهه . قشنگگگ فسفر سوزوندن براای این تبلیغهه . معلوم نیست حاصل چند سال فکره 😂😅

* به خواست خودم کاربریم تعلیق شد*♥️
😂😂😂😂یا خدا گفتم چیشده

😅😅😁

وااای منم دوسش دارم ریتم زیبایی داره. . . تبلیغ نیکا رو هم دوس دارم با پسرم شکل قلب رو نشون میدیم ب ...

ارهه ریتمش واقعااا باحالهه . وایییی چهه باحالین مادر و پسر خدا حفظتون کنه براهم 😍❤  کلاا جدیداا ریتم آهنگای تبلیغاا برامم جالب تره شدهه 😁

* به خواست خودم کاربریم تعلیق شد*♥️
ارهه ریتمش واقعااا باحالهه . وایییی چهه باحالین مادر و پسر خدا حفظتون کنه براهم 😍❤  کلاا جدیدا ...

ممنون . . ❤️تبلیغات کلا رقابتی شده هرکی سعی میکنه بیشتر جلب توجه کنه و نو آوری داشته باشه👌

1450