1472
1459

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436

چرا نمیخوای بزنی

نی نی سایت عزیزم یکم مردمی باش👊💖😏          از جماعت عقده ای دوری کنین تا عقده های زندگیشون سرتون خالی نکنن                           فک نمیکردم تو نی نی سایت هم بهم حسادت کنن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂           
چون من واکسن شیش سالگی پسرم رو نزدم و قصد زدنشم ندارم.میخواست ببینم مدارس کارت میخوان یا نه

منم نمیخوام‌ اما فکر کنم نمیشه

اما دوستم میگه میخواد بده یکی الکی کارت واکسن رو پر کنه

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

چرا 

نی نی سایت عزیزم یکم مردمی باش👊💖😏          از جماعت عقده ای دوری کنین تا عقده های زندگیشون سرتون خالی نکنن                           فک نمیکردم تو نی نی سایت هم بهم حسادت کنن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂           
چون من واکسن شیش سالگی پسرم رو نزدم و قصد زدنشم ندارم.میخواست ببینم مدارس کارت میخوان یا نه

منم میخواستم نزنم دخترم کلاس اوله کارتو دادم بهشون و دیدن که کامل نیست ولی ثبت نام کردن فکردم خرم از پل گذشته و دیگه نمیگن کارتش ناقصه ولی دیروز بهم گفتن کارتت ناقصه باید کاملش کنی وگرنه دیگه مدرسه نیاد😫😫

میشه برای شادی روح مادرم یک صلوات بفرستید  
1432

به منم بگین چرا نمیزنیم ماه دیگه منم باید مال دخترم بزنم

منم نمیخوام‌ اما فکر کنم نمیشه اما دوستم میگه میخواد بده یکی الکی کارت واکسن رو پر کنه

بله به نظرم من میتونید خودتون درست کنید یا اگه آشنایی دارید  تو خانه بهداشت براتون راحت پر کنن ... بازم بند 《پ》😂

طب سنتی کاملاواکسن رو رد کرده و بسیار مضر میدونه

جدی من چکار کنم پس

1474
به منم بگین چرا نمیزنیم ماه دیگه منم باید مال دخترم بزنم

چون میگن ضررش بیشتر از فایدشه چون خودشون هم قبول ندارن ولی رو بچه های بدبخت امتهان میکنن چون طب سنتی و اسلامی رد کرده چون یکی از اشناهای ما دخترشو واکسن زد و کلیه های بچه از کار افتاد ولی کسی گردن نگرفت و گفتن خودش مشکل داشته در حالی که بچه سالم سالم بود و هیچ طوریش نبود الان دیالیز میشه بچه ۷ ساله اونم دختر از الان بدبخت شد ولی کی جوابگو 

چون میگن ضررش بیشتر از فایدشه چون خودشون هم قبول ندارن ولی رو بچه های بدبخت امتهان میکنن چون طب سنتی ...

یا خدا من دخترم از عفونت ادراری یکم کلیه هاش کم کار شده بود 

چکار کنم وااای

با کی مشورت کنم 😢😢😢

چون میگن ضررش بیشتر از فایدشه چون خودشون هم قبول ندارن ولی رو بچه های بدبخت امتهان میکنن چون طب سنتی ...

تو آمریکا تحقیقی کردن که اوتیسم رو به واکسن ربط میده.وجود المینیوم و جیوه که باعث سرطان میشه و ...

تو آمریکا تحقیقی کردن که اوتیسم رو به واکسن ربط میده.وجود المینیوم و جیوه که باعث سرطان میشه و ...

یکی هم اینکه میگن علت نازاییهایی که اینقدر زیاد شده و بیشتر هم خواهد شد واکسنه

1457