2737
2734
اصلا وقتی حرف رفتن ب خونمون و میزنم هار میشه جوری کرده ک بیخیالش بشم خانواده ی آشغالش میتونم راضیش ک ...

کینه ای شده 

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا  جوری کرده ک کلا ایمانمو از دست دادم چند وقت پیش داشتم نماز میخوندم اونم صدام میزد که براش میوه ببرم از من ک جوابی نشد اومد دید نماز می خونم گفت آخه تو جن      ده رو چه به نماز خوندن دلم شکست فقط به حال خودم اشک ریختم

2731
بخدا  جوری کرده ک کلا ایمانمو از دست دادم چند وقت پیش داشتم نماز میخوندم اونم صدام میزد که براش ...

خدا لعنتش کنه که اینقدر راحت تهمت میزنه به ناموسش

از دریا آموختم هرکس که از حدش گذشت غرقش کنم .
2738
بخدا  جوری کرده ک کلا ایمانمو از دست دادم چند وقت پیش داشتم نماز میخوندم اونم صدام میزد که براش ...

چیشده ک همش میگه جنده؟!؟؟!

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
والا مسافرت هم با این آدمی که شما میگی بدرد نمیخوره

راست میگی بخدا قربون دهنت پارسال یه مسافرت برد آخرش انقدر کتکم زد ک نگو فقط بخاطر اینکه با شوخی بهش گفتم خل و چل

2706