2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اه اه واسه چی از این بچه اوردی اون بچه رو هم بدبخت کردی الان چرا تحملش میکنی

ناخواسته بود عزیزم هزار جور قرص و دارو خوردم برای سقط چون میدونستم با اومدنش به این دنیا آینده ی خوبی نخواهد داشت اما خدابهم هدیه داد 😔😔😔😔 

2738

عجب صبری داری عزیزم.حتما راهی پیدا کن عمر و جوونیت حیف میشن جبرانم نمیشه

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  

کاش از اول اینقد کوتاه نمی اومدی که الان تحمل یه مخالفتیت رو نداره الانم دیر نشده کمی برخلاف جریان آب حرکت کن الان چهار سال گذشته یهو به خودت میای تا به جای چهار سال چهل سال گذشته از بزرگتری کسی کمک بخواه 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
اصلا وقتی حرف رفتن ب خونمون و میزنم هار میشه جوری کرده ک بیخیالش بشم خانواده ی آشغالش میتونم راضیش ک ...

انقدر خودتو ضعیف نشون نده 

پاشو برو مثلا میخواد چه غلطی بکنه ؟؟؟؟؟

اون بحثش شده نیاد به جهنم ولی حق نداره اجازه نده شما هم بری 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

خانوادت چیزی نمیگن؟

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
2706