2737
2734
عنوان

دلم گرفته ، دارم دق میکنم بیایید زندگیمو بگم و دردودل کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 6084 بازدید | 198 پست
حرفای همتون از نظر منطقی درسته همتون حق دارید  الان شوهرم جون میده برام  پای خانوادش قطع ...

چقدشبیه منی😔😔😔ن قضاوتت میکنم چومن خودم باقضاوت اینجوری شدم ،ولی سعی کن بچسبی ب زندگیت یا طلاق بگیری ،سردوراهی نمون ،یک روز کامل بشبن فکر کن و رو ی کاغذبنویس بعد خودت ی راهو انتخاب کن ،من دلم بعد ۶ماه هنوز آشوبه بااینکه عشق وعاشقی نبود فقد درحد دوستی ،یک بار رابطه ،الان دارم روانی میشم 😔😔😔خوب فک کن خواهرم 😔

اگه امیر نمیومد تو زندگیت الان عاشق شوهرت بودی  یه تصمیم بگیر یکیشون و انتخاب کن تو این سراب نمون  ولی شوهرت دوستت داره اشتباهات گذشته اش هم پیش میاد و یا چیزایی که ازش گفتی مشخصه عاشقته و. نمیتونه ازت دست بکشه  خدا به دلت آرامش‌ بده راه درست و بتونی انتخاب کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه نمیشه خواهری حضانت تامشو گرفته خدا لعنتش کنه اشغال لجنو من بچمو به خدا سپردم خدا خودش نگهدارش ب ...

خدا ازش نگذره دختر مردم با هزار امید وآرزو میره خونه ی بخت بعدم باید زجر بکشه آگه آدم بود الان دل یه مادرو بچه رو خون نمیکرد فداتشم خواهری کاری از دستم برنمیاد برات انجام بدم برات فقط میتونم دعا کنم خدا بهت آرامش بده و یه جوری بچتو برات بیاره پیشت 😘😘

از دریا آموختم هرکس که از حدش گذشت غرقش کنم .
2742
خدا ازش نگذره دختر مردم با هزار امید وآرزو میره خونه ی بخت بعدم باید زجر بکشه آگه آدم بود الان دل یه ...

مرسی خواهری دستت درد نکنه من هم از بابام میکشم که تنهام گذاشت رفت هم از بچم هم از ون کسی که شد تمام پناهم ونم تو اوج این همه بدبختی منو تنهام گذاشت دامو خون کرد به اتیشم کشید 😭😭😭😭

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 
مشکل من الان همینه  من برگشتم و اشتی کردم چون گفتم یکبار ازصفر شروع کردم بسمه ولی وقتی دلم خوش ...

عزيزم موقعیت خیلی خیلی سختی داری امیدوارم خدا خودش راه درستو پیش پات بذاره و به آرامش برسی.دلتو بسپار دست خدا از خدا راه نجاتت رو بخواه

استارتر من نمیتونم بهت بگم چیکار کنی.در مورد امیر هم نمیتونم بگم واقعا راست میگه یا نه.ولی فاز ايناي ...

من یکی ازوناییم که گفت شوهرت چون تا قبل ازینکه شوهرش بد شه مشروب بخوره و یکم رابطشون سرد شه عاشق شوهر و زندگیش بوده خودش نوشته بود که وابسته و عاشق شوهرش بوده نفسش به نفسش بند بوده نفر سوم درست وقتی اومد بینشون که رابطشون سرد شده بود و باعث شد اسی دیگه تلاش نکنه ادامه بده تازه تشویق کرده بود برای طلاقش...اول خود اسی باید ببینه چی میخواد بعد تصمیم بگیره وگرنه چه ما بگیم بمون چه جداشو کاری که از نظر خودش درسته انجام میده...الان بین هوس و زندگیش مونده بنظرم شاید دو تا نصیحت یکم بهتر کمکش کنه

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
2738

یه مدت همرو از ذهنت بریز دور یه سفر برو و به همه چیز فکر کن از هر نظر همه چیو بسنج بعد تصمیم بگیر بگو کسی تو اون چند روز باهات تماس نگیره ببین نبود کدومو میتونی تحمل کنی...بعضی وقتا ادم عادتو با عشق اشتباه میگیره بعضی وقتام کمبود توجه رو

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

معلومه زیادی پشتت گرمه

امااما زمین گرده

اگه امروز با خیانت از شوهرت جداشدی

بدون یه روز امیر با خیانت ازت جدا میشه

خدایا ،من رو سر هیچ دوراهی ای قرار نده،من این یک راه رو هم گاهی اشتباه میرم.
دفعه ی پیشم همه همینو گفتن اما امیر همچین ادمی نیس

الان ماهرچي بگيم شما ميگي امير اينطوري نيست

اگه راهنمايي ميخواي عزيزم عقل سليم ميكه بچسب ب زندگيت 

سروكله ي أميرهم خودت ب زندگيت باز كردي 

من تجربه ي گرون و پربهايي دادم واسه همچين عشق آبكي و ب درد نخوري 

تا تهش رفتم و آخرش هيچ 

وااااااقعا هيچ طرفم صدبار از طرف شما متعهد تر و آقاتر

فكرشم نميكردم 

ولي شد.

خودتو جمع كن قوي باش قوي زندگي و شوهرتو بگير تودستات

نه اگه نميخواي برو و جداشو

اين حرفا چيه رفتم خونه بابام دلم واسه شوهرم سوخت

پس ميخواي هردو رو داشته باشي كه جدأ ببخشيد كه نميشه.  اي بابا

اللهم عجل لولیک الفرج ...
معلومه زیادی پشتت گرمه امااما زمین گرده اگه امروز با خیانت از شوهرت جداشدی بدون یه روز امیر با خی ...

اصلا همين امير فردا ميگه تو بخاطر من زندگيتو ول كردي از كجا معلوم فردا بخاطر يكي ديگه منو ول نكني

اللهم عجل لولیک الفرج ...
معلومه زیادی پشتت گرمه امااما زمین گرده اگه امروز با خیانت از شوهرت جداشدی بدون یه روز امیر با خی ...

عجب حرفی زدی..بیگ لاااای‌ک

واقعا همینه..همه ی آدما مثه سرابن..فقط از دور قشنگن

نزدیک ک میری هیچی نیست

و اینکه زمین به طرز وحشتناکی گرد است

استارتر هر چی بهت میگن..تو بازم رو حرف خودت هستی..و انگار تصمیم خودتو گرفتی دلیل تاپیک زدنتو نمیدونم..

امیدوارم پشیمون نشی

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
2706