2733
2734
عنوان

دلم گرفته ، دارم دق میکنم بیایید زندگیمو بگم و دردودل کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 6084 بازدید | 198 پست
عزیزم خدا حفظش کنه .با باش ازدواج کرده  اگه نه جسارت میکنم ببخشید مشکلتون قابل حل نیس خواهری&nb ...

نه خواهری اصلا قابل حل نیست یه مرده خیانت کار دست بزن دار هر چی بگم کم گفتم من راحت شدم از وقتی طلاق گرفتم از دستش خلاص شدم

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 

برات مينويسم ميزارم همينجا بعد جداييت يا امير باهات ازدواح نميكنه اگرم ازدواج كنه خونتو ميكنه تو شيشه از اميرم جدا ميشي بماند كه هميشه بايد چك بشي شك داشته باشه بهت تو دعوا ها هزار بار بزنه تو سرت كه شوهر داشتي با اونم بودي وووووو خواهرانه بهت ميگم بيشتر ازين خودتو غرق نكن  همين امشب اميرو بزار كنار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امیر از وقتی برگشته خیلی کنارم اذیت شده ولی بازم مونده  من با ایطرف قضیه چیکار کنم

خودت باعث شدی اذیت شه اگه این جریان برعکسش اتفاق افتاده بود از همسرت چه توقعی داشتی؟؟؟؟؟؟حتما میومدی اون دخترو فحش میدادی میگفتی شوهرم بهم خیانت کرد....بنظرم تا رابطتو با شوهرت تموم نکرده بودی نباید جواب بقیرو میدادی.... اول سنگاتو با خودت وا کن ببین از زندگیت چی میخوای هیچی عمر نذاشته باشی برای زندگی الانت ۵ساله بعدم ممکنه امیر بگه کلا برین از ایران میتونی بری؟بقیه و اذیت شدنشون برات مهم نباشه اگه من بگم امیر میگی شوهرم تنها میشه اذیت میشه بگم مث قبل شوهرت باز همین جوابو میدی....اول بفهم تو زندگیت دنبال چی هستی چی حالتو خوب میکنه بعد میتونب بهترین تصمیمو بگیری....اول خودت و ببین و به خودت اهمیت بده بعد بقیرو در نظر بگیر

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
2731

هرچه بیشتر رابطت با امیر ادامه پیدا کنه سخت تر حدا میی..

تو هرگز با امیر خوشبهت نمیشی حاضرم قسم بخورم

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..

استارتر توروخدا یکمم به همیرت فک کن وافعا الان تو بی خبری دلش بهت خوشه خیلی نامردیه خیانت اون که الان درس شده توهم ناسلامتی باهاس موفع عقد عهد بستی بهش وفادار بمونی رو قولت وعهدت بمون

نه خواهری اصلا قابل حل نیست یه مرده خیانت کار دست بزن دار هر چی بگم کم گفتم من راحت شدم از وقتی طلاق ...

خدا لعنتش کنه کاش توبه میکرد آدم والا مجرد بمونه بهتره ایشالا بتونی مدرک جمع کنی از این غلطاش بچتو پس بگیری 

از دریا آموختم هرکس که از حدش گذشت غرقش کنم .

حرفای همتون از نظر منطقی درسته همتون حق دارید 

الان شوهرم جون میده برام 

پای خانوادش قطع شده 

ولی دلم باهاش نیست آشفته ام ارامش ندارم 

من هنوزم امیرو میبینم ، آرامشی که با اون دارم با هیچکسی ویگه ندارم

من چطوری قیدشو بزنم، چطوری به دلم بفهمونم فراموشش کنه

استارتر من نمیتونم بهت بگم چیکار کنی.در مورد امیر هم نمیتونم بگم واقعا راست میگه یا نه.ولی فاز اينايي هم که دور نصیحت ورداشتن درک نمیکنم بابا جان مگه میشه آدم با کسی که دوسش نداره زندگی کنه؟؟!!!آدم کسی رو دوس نداره،نداره دیگه حتی اگه طرف پسر پیغمبر باشه.به نظر شما نداشتن علاقه به طرف تا اون ناچیز و جزئيه که اینجوری موضع ميگيرين؟؟

خدا لعنتش کنه کاش توبه میکرد آدم والا مجرد بمونه بهتره ایشالا بتونی مدرک جمع کنی از این غلطاش بچتو پ ...

دیگه نمیشه خواهری حضانت تامشو گرفته خدا لعنتش کنه اشغال لجنو من بچمو به خدا سپردم خدا خودش نگهدارش باشه مرسی خواهری به حرف دلم گوش دادی 

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 
چرا همه همین حرفو میگن 😔 من با دل واموندم که زبون نمیفهمه باید چیکار کنم 

عزیزم ببخشید این حرف رو میزنم دوستان هر چقدر به شما توصیه می کنن که بچسب به زندگیت شما همش امیر امیر میکنی خب طلاقتو بگیر برو به امیرت برس

حس میکنم خاطرات امیر منو میکشه و هیچوقت نمیتونم دلگرم شم به زندگیم

بنظرم اگه شوهرتم دوست نداري جدا شدي اون آقا گزينه ي مناسبي براي ازدواج نيست و همينطور شما هم گزينه ي مناسبي براي ازدواج با اون اقا نيستين  ولي شما كار خودتونو ميكنين اميدوارم آبروي خودتونو نبرين و يه عمر پشيمون نشين

استارتر من نمیتونم بهت بگم چیکار کنی.در مورد امیر هم نمیتونم بگم واقعا راست میگه یا نه.ولی فاز ايناي ...

مشکل من الان همینه 

من برگشتم و اشتی کردم چون گفتم یکبار ازصفر شروع کردم بسمه ولی وقتی دلم خوش نیس وقتی تمیتونم به شوهرم بگم دوستت دارم 

وفتی بغلش بهم خوش نمیاد باید چیکار کنم

حرفای همتون از نظر منطقی درسته همتون حق دارید  الان شوهرم جون میده برام  پای خانوادش قطع ...

اگه امیر نمیومد تو زندگیت الان عاشق شوهرت بودی  یه تصمیم بگیر یکیشون و انتخاب کن تو این سراب نمون  ولی شوهرت دوستت داره اشتباهات گذشته اش هم پیش میاد و یا چیزایی که ازش گفتی مشخصه عاشقته و. نمیتونه ازت دست بکشه  خدا به دلت آرامش‌ بده راه درست و بتونی انتخاب کنی

2706