2737
2739
عنوان

دلم گرفته ، دارم دق میکنم بیایید زندگیمو بگم و دردودل کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 6084 بازدید | 198 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت میدونی اینجا چی بهت میگن یا کلی بارت میکنن یا میگن از امیر جدا شو که عقلانیش هم همینه ولی تو باید خودت به این نتیجه برسی از هیچ کس به جز خودت کمکی بر نمیاد چون با عرض معذرت با شرایطی که شما داری خیلی بعیده این امیر تا ابد برات بمونه

2731

منو چی میگی خواهرم بابامو از دست دادم بابایی که مونسو هم دمم بود پسرمو همسر اشغالم ازم گرفته یک ساله حتی صداسم نشنیدم ون شخصی که تو زندگی بعد بابامو پسرم پشتو پناهم بود به طرز فجیحی دلمو به اتیش کشیدو رفت من چی بگم که دارم دق میکنم حق گریه کردنم ندارم که مادرم مریضه تحمل ناراحتی ونو ندارم 😭😭😭😭😭

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 
قطعا شروع زندگی با امیر آدمی که توی اوج احساس به شما رکب زده اشتباه محضِ. به زندگی با همسرت بچسب.

همسرم خیلی بد کرد 

خیای دل شکست که واقعا از حوصله خارج بود همشو بگم 

واقعا سردم کرده از زندگی

2740
منو چی میگی خواهرم بابامو از دست دادم بابایی که مونسو هم دمم بود پسرمو همسر اشغالم ازم گرفته یک ساله ...

وای یعنی یکساله بچتو ندیدی؟؟وای بمیرم برات

برای حاجتم یه یا الله میگی؟الله یارت
الانکه تو زندگیمم  شوهرم گاهی میگه من حس میکنم دلت بامن نیس  احساس میکنم دلت جایی گیره و ...

امیر تو زندگیت نمی مونه مخصوصا که بچه دار نمیشی .شوهرت پات وایساده امتحانشو پس داده .اگه می خواست بره تا حالا رفته بود . تو رو خدا بفهم 

نمی دونم چی بگم حالا که حسی به شوهرت نداری خانوادت پشتتن جداشو .اینجوری که پیش بری دیوونه میشی یه تص ...

الان دلم فقط طلاق میخواد ولی نمیدونم چطوری این کترو کنم

الان شوهرت خوب شده؟بخدا مرد خوبیه،که با اینکه تصمیم به طلاق داشتی اما خودشو اصلاح کرده،با بچه دار نشدنت ساخته،بعدشم،اون اقا امیر،اگر میخواستت موقع سربازی ولت نمیکرد،کسی که یبار ولت کرده پس میتونه دوباره ولت کنه

ارزوهاتو فالو کن🙃💚مطمئن باش یروز بک میدن🙂