2733
2734
عنوان

دلم گرفته ، دارم دق میکنم بیایید زندگیمو بگم و دردودل کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 6084 بازدید | 198 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم نیومد بهش بگم ازدواج کردم حرفی نزدم چند ماهی باهاش درارتباط بودمکلا زندگی متاهلیمو گذاشتم کنار باهمسرم شدیم دوتا همخونه تموم زندگیم شد امیرو با دیدنش این حس بدتر شعله کشید دیگه نمیخواستم که نداشته باشمش ولی مونده بودم چطور بگم من متاهلم و ازدواج کردم امیر خیلی تیز بود و راحت میتونست آمار بگیره بقول خودش ختم روزگار بود و فهمید و روزگار به سر من سیاه شد من یکبار زندگیمو باخته بودم و ازهمسرم سردی دیده بودم دیگه تحمل نداشتن امیرو نداشتم یک شب اومد دنبالم کلی داد زد سرم کلی گریه کرد که چرا این کارو کردم باهاش گفتم اخه نامرد چرا به بهانه ی سربازی ولم کردی رفتی ، چرا تنهام گذاشتی و از اوضاع زندگیم گفتمگفت من ازت نمیگذرم و نمیتونم نداشته باشمت توکه بهانت جوره خب جدا شو من همه جوره پشتتم نمیزارم کم بیاری

2731

از طرفی همسرم دیگه بهانه گیر شده بود ، کم کم مشروب و عرق خوردنش رو شد و من مصمم شدم برای جدایی اما میترسیدم

ترس از پذیرش خانوادم

ترس از اینکه امیر بزاره بره دوباره

ترس از اینکه مامانم دق کنه از تصمیمی که گرفتم ولی دلو زدم به دریا و وسایلامو جمع کردم رفتم خونه بابام و گفتم میخوام جدا شم

سه ماه درگیرش بودم پدرم پشتم بود و میگفت فقط جدا شو چون از سمت همسرم و خانوادش خیلی بی احترامی دیده بودناما من با اینکه امیر رو دوست داشتم از تنها گذاشتن همسرم دلم میسوخت، از عمری که تو اون زندگی گذاشته بودم دلم میسوخت شبو روزم شد گریه و دیازپام و .... هرچی با همسرم صحبت کردم التماسشو کردم خوردن مشروباتشو ترک کنه نکرد ولی اخرش موفق به جدا شدن نشدم و همسرم به غلط کردن افتاد همه چیو پذیرفت و من آشتی کردم اما دلم پبش امیر بود

الانکه برگشتم به زندگی 

دیگه حسی به همسرم ندارم ، دیگه نمیتونم دوستش داشته باشم با اینکه خیلی اصلاح شده ولی خیلی دیر اصلاح شده دیگه ازش دلسردم دیگه خسته ام دیگه بریدم 

از طرفی امیر میگه عرضه ی جدا شدن نداری بزار من برم پی زندگیم منم از بلاتکلیفی خستم دلم زندگی میخواد، خوشی میخواد

نه میتونم جدا شم 

نه دلگرمم به زندگی 

نه میتونم از امیر بگذرم

چه خاکی تو سرم کنم دارم بدترین روزای عمرمو میگذرونم روزی هزاربار آرزوی مرگ میکنم

2738

الانکه تو زندگیمم 

شوهرم گاهی میگه من حس میکنم دلت بامن نیس 

احساس میکنم دلت جایی گیره ولی کور خوندی که طلاقت بدم نمبتونم ازت بگذرم 

شده بمیری ولی باید تو زندگی من باشی