2737
2739
عنوان

دلم گرفته ، دارم دق میکنم بیایید زندگیمو بگم و دردودل کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 6084 بازدید | 198 پست
قضاوتم نکنید  فخش ندید  بقران خودمم خسته شدم  میدونم کارم اشتباه بوده ولی دیگه از ...

عزیزم بنظرم به امیربگوکه مشکل بچه دارشدن داری،،شایداونم طبیعتاعکس العمل جالبی نشون نده،،بعدم حتماحتمابایه مشاورخوب مشورت کن،،بنظرم باارزشترین آدم زندگیت الان همسرته امیرخودشم شماروبخادخانوادش فامیلش به شمابه چشم به زنه بیوه نگاه میکنن وزندگیتونوقشنگ نمیبینن،،کم کم این حسوبه امیرهم انتقال میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الانکه برگشتم به زندگی  دیگه حسی به همسرم ندارم ، دیگه نمیتونم دوستش داشته باشم با اینکه خیلی ...

چون اون آقا تو زندگیتون هست شما نسبت به شوهرتون سردید،له نظرم لیقات شوهرتون خیلی بیشتر از شماست و بخاطر شما خیلی صبوری کرده و از حق پدرشدنش هم گذشته،ما تو زندگیمون کم بی احترامی اط خانواده شوهر ندیدم و شوهر هم همیشه سکوت کرده و این دلیل بر خیانت نمیشه،حتی دعوا و مشکلات هم داشتیم اما شما بجای کم کردن مشکلاتتون کلا صورت مسئله رو عوض کردید،واقعا به نظرم بی لیاقتی ببخشید البته،یا شوهرتو ول کن یا امیر رو،مطمئن باش تو زندگی اون آقا هم ده برابر این مشکلات رو خواهید داشت،اون آقا الان یه زن مطلقه ای رو میخواد که میدونه باردار هم نمیشه و این یعنی یه کیس عالی،اگا شما رو میخواست هیچکقت ولتون نمیکرد و هیچوقت هم شما رو برای ازدواج نخواهد خواست بعدش که یه گسی رو پیدا کرد به شما میگه خیانت کار و نمیتونه بهتون تو زندگی اعتماد داشته باشه و بچه هم میخواد و عذر خواهی و بای

2728
خودت میدونی اینجا چی بهت میگن یا کلی بارت میکنن یا میگن از امیر جدا شو که عقلانیش هم همینه ولی تو با ...

چرا؟؟؟؟ 

من از علاقه ی امیر به خودم اطمینان کامل دارم 

بخوایید بیشتر و ریزتر هم توضیح میدم براتون

منو چی میگی خواهرم بابامو از دست دادم بابایی که مونسو هم دمم بود پسرمو همسر اشغالم ازم گرفته یک ساله ...

عزیزم فداتشم چرا نمیتونی ببینی 😥😥

از دریا آموختم هرکس که از حدش گذشت غرقش کنم .
قضاوتم نکنید  فخش ندید  بقران خودمم خسته شدم  میدونم کارم اشتباه بوده ولی دیگه از ...

خواهرانه بهت میگم قید امیر بزن بچسب ب شوهرت هر چی بدی داشته باشه باز از امیر بهتره مطمئن باش 

فک نکن ک از همسرت جدا شی روزگاره خوبی با امیر داری نه روزی هزار بار میزنه تو سرت ک .... بودی با وجود شوهر با منم دوس بودی از این حرفا

2738
الانکه تو زندگیمم  شوهرم گاهی میگه من حس میکنم دلت بامن نیس  احساس میکنم دلت جایی گیره و ...

بگو آدم شو اخلاقتو درست کن مشروب و کوفت و زهرماری بزار کنار اگه همسرت اینقد دمدمی نبود یبار بگه عیب نداره بچه دار نمیشی یبار میگه سقف بالاسرت برات زیاده دوباره باهات خوب میشه اینجوری نمیشد البته خودتم بی تقصیر نیستی برای فراموشی غمت رفتی سراغ امیر اینم نرمال نیست که.ولی ببین نمیدونم ازم ناراحت میشی یا نه الان منم درگیر ناباروری و بدبختی هاشم وقتی شرنوشت اینه قسمت اینه چه میشه کرد خیلیا رحم اجاره ای حتی تخمک و اسپرم اهدایی میگیرن بدتر این که نیست میرن بچه از شیرخوارگاه میارن حداقل رحم اجاره ایی از تخمک شما  و اسپرم همسرت هست فقط رحم کس دیگه ای رشد میکنه قید امیرو بزن ان شالله آرامش ب دلت برگرده

ما آبادانیا   
امیر تو زندگیت نمی مونه مخصوصا که بچه دار نمیشی .شوهرت پات وایساده امتحانشو پس داده .اگه می خواست بر ...

عه من این طرف قضیه ی بارداریمو یادم رفت توضیح بدم که من مدتی تحت درمان یک پزشک خارج از کشور بودم و الان اوضاعم خیلی بهتره کم کم میتونم اقدام کنم برای بارداری طبیعی

نه خواهرم مهربونم ندیدم من از  چی بکشم چیکار کنم 😭😭😭

ای خدا چقد سخت برات دعا میکنم شمام منو دعا کن یه مشکل بزرگ دارم اما الان خیلی دلم ب حال شما سوخت خیلی متاسفم خدا کمکت کنه 

برای حاجتم یه یا الله میگی؟الله یارت
الان دلم فقط طلاق میخواد ولی نمیدونم چطوری این کترو کنم

معلومه دیگه بهش حسی نداری با وجود اینکه اون میخوادت ولی دلت ازش صاف نمیشه حالا که بچه نداری راحت میتونی جداشی با مهریه تحت فشارش بزاری

از دریا آموختم هرکس که از حدش گذشت غرقش کنم .