1676
1605
عنوان

لطفا اینو ببینید

139 بازدید | 12 پست

دکترم مسافرته شانس من نیسش...رفتم داروخونه سرخورد گلوکوفاژ خریدم روزی یکی بعد ناهار بخورم؟ تنبلی تخمدان دارم اما چاق نیستم

همه دنیام همسرم 💙💜جونم مامانم🌸عمرم بابام😘قلبم داد‌اش و ابجیم💝💝💝خدایا حکمتتو شکــــــــــر 
هفته اول روزی یبار هفته دوم روزی دو بار هفته سوم روزی ۳ بار

من اصلا اضاف وزن ندارم یهو لاغر افتضاحم نمیکنه؟

همه دنیام همسرم 💙💜جونم مامانم🌸عمرم بابام😘قلبم داد‌اش و ابجیم💝💝💝خدایا حکمتتو شکــــــــــر 

روزی سه تا زیاد نیست؟ من چندساله دارم میخورم ولی تا الان دکترم بیشتر از روزی دوتا بهم نداده

فکر کنم این بدبختی هایی که داریم می کشیم به خاطر اون کاغذهاییه که توش نوشته بود اگه اینو به ده نفر ندی یه روز خوش نمی بینی😐😐😐

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

روزی سه تا زیاد نیست؟ من چندساله دارم میخورم ولی تا الان دکترم بیشتر از روزی دوتا بهم نداده

باردار نشدین؟

1522
باردار نشدین؟

من مشکل اصلیم بسته بودن لوله هامه دارم آی وی اف میکنم

فکر کنم این بدبختی هایی که داریم می کشیم به خاطر اون کاغذهاییه که توش نوشته بود اگه اینو به ده نفر ندی یه روز خوش نمی بینی😐😐😐
هیچی هم وزن کم کردین؟

فقط اولاش، کم کم بدنم عادت کرد بهش

من بخاطر وزنم نخوردم چون پلی کیستیک هستم میخورم

1665
رژیم و ورزش داشتین تو مدت مصرف؟

بعضی وقتا، همیشه نه😊

رژیم و ورزش داشتین تو مدت مصرف؟

شما برای لاغری مصرف میکنی؟