2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره  دلم سوخت با حرفتون😥  عروسی اولش هم کسی نیومد !  خب من لباس چی بپوشمممممم😱 کاد ...

آرایشگاه هر جا رفتی منم میام😂😂من تو تهران غریبم

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
2728
آرایشگاه هر جا رفتی منم میام😂😂من تو تهران غریبم

والا منم غریبم ولی تو اینستا  آرایشگاه شبنم نظیف رو دیدیم کارش خوب بود. پایه ای بریم؟😅 

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
والا منم غریبم ولی تو اینستا  آرایشگاه شبنم نظیف رو دیدیم کارش خوب بود. پایه ای بریم؟😅

آره بریممم

حالا چرا ساعت ۲ ؟ نهارم میدن؟😂😂😂

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری

آقا من‌نمیام اگه هم‌اومدم  میخوام یه طرف تور رو بالای سر عروس و داماد بگیرم.کی میاد اون طرفش رو بگیره؟؟؟😜

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
2740
آقا من‌نمیام اگه هم‌اومدم  میخوام یه طرف تور رو بالای سر عروس و داماد بگیرم.کی میاد اون طرفش رو ...

من من😁😁

آره بریممم حالا چرا ساعت ۲ ؟ نهارم میدن؟😂😂😂

باشه پس یه میلیون  پول تو کارتت داشته باش فقط برای ارایش😅😅

اگه ناهار ندادن میریم خونشون ب خوده عروس میگیم غذا درست کن برامون 😅

باشه پس یه میلیون  پول تو کارتت داشته باش فقط برای ارایش😅😅 اگه ناهار ندادن میریم خونشون ب خو ...

پایه ام حسابی😂😂

2706