بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره  دلم سوخت با حرفتون😥  عروسی اولش هم کسی نیومد !  خب من لباس چی بپوشمممممم😱 کاد ...

آرایشگاه هر جا رفتی منم میام😂😂من تو تهران غریبم

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
2728
آرایشگاه هر جا رفتی منم میام😂😂من تو تهران غریبم

والا منم غریبم ولی تو اینستا  آرایشگاه شبنم نظیف رو دیدیم کارش خوب بود. پایه ای بریم؟😅 

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
والا منم غریبم ولی تو اینستا  آرایشگاه شبنم نظیف رو دیدیم کارش خوب بود. پایه ای بریم؟😅

آره بریممم

حالا چرا ساعت ۲ ؟ نهارم میدن؟😂😂😂

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری

آقا من‌نمیام اگه هم‌اومدم  میخوام یه طرف تور رو بالای سر عروس و داماد بگیرم.کی میاد اون طرفش رو بگیره؟؟؟😜

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
آقا من‌نمیام اگه هم‌اومدم  میخوام یه طرف تور رو بالای سر عروس و داماد بگیرم.کی میاد اون طرفش رو ...

من من😁😁

آره بریممم حالا چرا ساعت ۲ ؟ نهارم میدن؟😂😂😂

باشه پس یه میلیون  پول تو کارتت داشته باش فقط برای ارایش😅😅

اگه ناهار ندادن میریم خونشون ب خوده عروس میگیم غذا درست کن برامون 😅

باشه پس یه میلیون  پول تو کارتت داشته باش فقط برای ارایش😅😅 اگه ناهار ندادن میریم خونشون ب خو ...

پایه ام حسابی😂😂

2706