2737
2734
عنوان

چندتا روش بگین برای سنگ لوزه

89 بازدید | 11 پست

نمیتونم با گوش پاک کنم خارج کنم حالم بد میشه 

دکترم میرم انتی بیوتیک میده 

قرقره هم میکنم فایده نداره 

یه راه حل بدین من دیگه عصبی شدم از دستشون😫😫😭

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

چی هست سنگ لوزه😑

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

عزیزم چون شما پیش دکتر عمومی میرید و فک میکنه گلوتون عفونت داره و بهتون چرک خشک کن میده که بی فایده س

دیروز گفتم خدمتتون. این مشکل مربوط به دهان و دندانه. اگه نمیتونید خودتون خارجشون کنید, تو چکاپهای دندونتون, از دندونپزشکتون بخواین این کارو بکنه

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چون شما پیش دکتر عمومی میرید و فک میکنه گلوتون عفونت داره و بهتون چرک خشک کن میده که بی فایده ...

وا عزیزم اصن چه ربطی به تخصص دندانپزشکی داره که اون دربیاره😑

2731
وا عزیزم اصن چه ربطی به تخصص دندانپزشکی داره که اون دربیاره😑

عزیزم کاملا مربوط به دندونپزشکیه!!! دیروز براتون توضیح دادم

خودم هم بار اخر به دندونپزشکم گفتم و برام با یه چیزی مثل گوش پاککن دراورد. بعدم مون توضیحات دیروز منو داد و بعد از اون مشکلی ندارم

اگه اینستاگرام دارید یه ویدئو میفرستم براتون که ببینید

https://www.instagram.com/p/BtYr-njlIya/?igshid=xuuypsvebuh1

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
عزیزم کاملا مربوط به دندونپزشکیه!!! دیروز براتون توضیح دادم خودم هم بار اخر به دندونپزشکم گفتم و بر ...

من والا به متخصص گوش و حلق و بینی گفتم گفت تنها راه حلش عمل لوزه هست 

2738
من رفتم گوش و حلق وبینی گفت جراحی کن اصلا همچین چیزی نگفت

اصلا به راحتی اجازه ندید لوزه تونو جراحی کنن

دکون باز کردن بعضی دکترا

چراحی به خاطر سنگ لوزه اخرین راه حله!!!

من والا به متخصص گوش و حلق و بینی گفتم گفت تنها راه حلش عمل لوزه هست 

عملش اخرین راه حله

اون ادم پولکی ای بوده که این حرفو زده بهتون

ویدیو رو ببینید

من انگشت اشارمو مینداختم در میاوردم.البته باید ناخنتو بگیری و دستت کاملا تمیز باشه.الان یه ۸-۹ ساله ...

عه جدی چی شد که دیگه در نیاوردی