2737
2734
عنوان

شما هم با شوهرتون

1751 بازدید | 60 پست

حرفی برای گفتن ندارید؟ شوهر من هرچی میگم یه کلمه ای جواب میده فقط باهمکارش خوب حرف میزنه یهو یک ساعت میشینه حرف میزنه

یا خوابه 

یا سرش تو گوشی

یا خونه مامانش 

یا سرکار 

یا دوتایی تو خونه ایم حوصله اش سر میره

چیکار میکنید حوصله تون سر نزه؟

منو شوهرم مدام همو مسخره میکنیم آخرشم دعوامون میشه😐

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چرا حرف ندارید ؟ ی فیلم بزار راجبش حرف بزنید ببرش بیرونی سینمایی جایی . خودت براش حرف بزن از خاطراتت احساساتت ،نظرشو بپرس کم کم خودت شروع کننده صحبت شو اگر حرف نمیزنه زیاد

2740

هیچی میزنیم تو سروکله همدیگه همو  مسخره میکنیم تو اینستاش میچرخیم فیلم میبینیم کامنتارو میخونیم😂😂یدور  سر مسخره کردن هم من قهر میکنم منت کشی میکنه 😂😂آخرشم ک بقول شوهرم همو با ی خدافظی خوشحال میکنیم و میره سرکار😂😂 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

ایده بدید مثلا شامو باهم درست کنید

برقصید

کشتی بگیرید

از کارای روزانتون بگید

فیلم ببینید

دسرای خوشمزه درست کن با هم بخورید

بگو اونم از کارش برات توضیح بده اطلاعاتت بره بالا (اونم خوشش میاد)

همینطوری ک مشغول کار خونه ای از آقاتون تعریف کن

خاطره بگید

اینکه عزیزم بدتر شد آخرش دعوا نبود بهتر بود

دیگه کاری جز این بلد نیستیم😐

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2706