2733
2739
عنوان

كار زشت بچه ى داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1707 بازدید | 103 پست
فقط گفتم نكن كارت زشته...چيزى نگفت زن داداشم

خیلی ناراحت شدم واقعا به خاطر مادرتون‌.بچه برادر منم ۵ سالشه باهم رفته بودیم مسافرت موقعه برگشت ب مامانم گفت من نمیخوام شماها بیاید با ما خودتون برید بعدش مامانم تعریف کرد وگرنه سوار ماشینش نمیشدم.

بچه نمیفهمه مادرش که میفهمه همونجا باید با بچه برخورد میکرد به پدرو مادر خودشم‌میگفت بازم ساکت میموند

بخاطر مهربونی زیاد مامان باباتونه البته کارشون درسته چون بچس ولی یجوری باید بفهمه کارش بد

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت میگی سه ساله پسر منم گاهی مامان بابای خودمو میزنه همسرم دعواش میکنه اما مامان بابام میگن ...

خب همين ديگه...فكر كن بعد از خريد با ماشين تا سر كرچشون گذاشتمشون برن خونه سريع به من گفت تو نياى خونمون....من با الانش كار ندارم به فكر اينم اگه واسه اين رفتارش مامان باباش چيزى نگن احترام گذاشتن و چ جورى ميخواد ياد بگيره

ميترسم براى ديدنم از بهشت به جهنم آيد..................مادر است ديگر
2728
خب این فحشا رو از بس تو خونه شنیده براش عادی شده شما اصلا بچه رو محل ندین بچه بی ادب حال پرسیدن ندار ...

عزیزم آخه اگه یه بار اینجوری باشه میگم بچست شاید الان حوصله نداره ولی همیشه ما رو میبینه روانی بازی در میاره مامانم میگه مبین جان سلام بیا یه بوس بده به عمه میگه گمشو بی ادب کثافت  

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
خیلی ناراحت شدم واقعا به خاطر مادرتون‌.بچه برادر منم ۵ سالشه باهم رفته بودیم مسافرت موقعه برگشت ب ما ...

اره ديگه منم نگران بعدشم كه يه كم بزرگتر شه رفتارش چجورى ميشه

پسر منم سه سالش بود دقیق یادمه وقتی بازی میکرد به مادرشوهرم یا مامانم میگفت نیاین تو اتاق که من بازی ...

پسرت شاید خجالت می‌کشیده منم بچه بودم جلو همه می‌رقصید جلو مامانم خجالت میکشیدم برقصم سریع میشستم🤔🙄

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
بچهداداش منم نزدیک پنج سالشه...به بچم گفت مث بچه گربه میمونه....بنظرم این حرف بچه نیس....

بخدا منم از لحن حرف زدنش بدم اومد كه چجورى يه بچه ى سه ساله همچين حرفى ميزنه 

2738
هم تربیت مامان باباش افتضاست هم برخورد شماها ..سیلی به بچه😐 طفلک اون بچه که داره تباه میشه

عزیزم شمام بودی میزدیش 5 .5 سالشه سال بعد میره مدرسه بعدم مامان من 60 سالشه وقتی اونا هیچی نمیگنو  قربون صدقش میرن و برا مامان من حرمت قائل نمیشن خب خونم به جوش میاد

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
خیلی ناراحت شدم واقعا به خاطر مادرتون‌.بچه برادر منم ۵ سالشه باهم رفته بودیم مسافرت موقعه برگشت ب ما ...

چقدر حساسین بچه هست خب...در ضمن هیچ وقت نباید مستقیما و یا در حضور دیگران به بچه تذکر داد..لجبازی و سرپیچیش بیشتر میشه سر فرصت باید با روش خاص خودش براش توضیح داد

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
هم تربیت مامان باباش افتضاست هم برخورد شماها ..سیلی به بچه😐 طفلک اون بچه که داره تباه میشه

دقیقا

اون بچه چه میفهمه تخم سگ چیه؟معنی بیشرفو نمیدونه که!

متاسفانه بچه ها بعضی وقتا کافیه یه چیزی بشنون حالا از غریبه یا اشنا

دیگه اون کلمه میشه ورد زبونشون

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
خب همين ديگه...فكر كن بعد از خريد با ماشين تا سر كرچشون گذاشتمشون برن خونه سريع به من گفت تو نياى خو ...

خب عزیزم اینکه مامانش واکنش نشون نداده خیلی بده 

مثلا من بودم اول میگم زشته مامان یعنی چی 

بعدم عذرخواهی میکردم و تاکید می‌کردم که  نمیدونم چرا اینطوری میکنه 

ولی اینکه شما از بچه سه ساله ناراحت شدین اصلا طبیعی و نرمال نیست عزیزم

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
 عزیزم نوه ی داییم به مامان من میگه بی شرف به من میگه ایشالا آتیش بگیری ایشالا بمیری به مامان ...

کار شمام زشت بوده ک بچرو زدید حتی از رفتار بچه زشت تر

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 

بچه سه ساله حتی اگه خنگ هم باشه بهش بگن نزن کسیو حرف بد نزن نمیزنه چندبار بگن یاد میگیره

دیگه ازحیوانات که با شرطی کردن صدمدل کارای عجیب یاد میگیرن که بی استعداد تر نیست

کم کاری از والدینش هست

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2706