2726
عنوان

كار زشت بچه ى داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1702 بازدید | 103 پست

عزیزم بچه های سه ساله لجباز ترین موجودات زمینن 

منم بچه داداشم به طور کاملا واضحی میگه من فقط مامان بابامو دوست دارم. عمه رو دوست ندارم . 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نوه ی داییم به مامان من میگه بی شرف به من میگه ایشالا آتیش بگیری ایشالا بمیری به مامانم میگه تخم سگ  بی دلیلها فکر کن مامانم میگه مبین جان خوبی ؟/ میگه به تو چه بی شرف تخم سگ یه بار سیلی زدم بهش زنداییم داد و بیداد راه انداخت باهاشون قهریم زندایی و داییمم میگن قربونت برم  دخترداییمم میگه پسرم زشته گلم زشته فقط همین 

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
عزیزم بچه های سه ساله لجباز ترین موجودات زمینن  منم بچه داداشم به طور کاملا واضحی میگه من فقط ...

وای توهم بگو عمه هم تورو دوس نداره بچه پررو🤣

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
2728

بچه هست دیگه دختر منم از مادرشوهرم بدش میاد اونام فکر میکنن من بهش یاد میدم در حالیکه بعضی اخلاق های مادرشوهرم باعث شده دخترم زده بشه با اینکه به نظر خودشون خیلی مهربونن..واقعانم دوسش دارن ولی بعضی رفتاراشون بده و بچه زده میشه

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

البته به نظرم زیاد حساس نشین من بچه که بودم یه شب خواب دیدم مامان بزرگم شکل یه ادم ترسناک شده و میخواد اذیتم کنه تا مدت ها خونشون نمیرفتم وقتی هم بردنم به زور یادمه چقد میترسیدم یا شایدم بدم میومد ازش بالاخره بچه هستن دیگه هر دقیقه یجور هستن

🤐🤐😯

تازه زنداییم به بچه های مردم میگه بی تربیت

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.

پسر منم سه سالشه ولی تنها کسیو که میزنه داداششه

لجباز هست ولی نه اینجوری که بخواد از دونفر همزمان بدش بیاد 

مامانش چیزی به بچه نگفت؟

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
 عزیزم نوه ی داییم به مامان من میگه بی شرف به من میگه ایشالا آتیش بگیری ایشالا بمیری به مامان ...

خب این فحشا رو از بس تو خونه شنیده براش عادی شده شما اصلا بچه رو محل ندین بچه بی ادب حال پرسیدن نداره

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
 عزیزم نوه ی داییم به مامان من میگه بی شرف به من میگه ایشالا آتیش بگیری ایشالا بمیری به مامان ...

هم تربیت مامان باباش افتضاست هم برخورد شماها ..سیلی به بچه😐 طفلک اون بچه که داره تباه میشه

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
نميدونم اصلا از چشمم خيلى افتاد

بچهداداش منم نزدیک پنج سالشه...به بچم گفت مث بچه گربه میمونه....بنظرم این حرف بچه نیس....

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2706