2410
2553
عنوان

كار زشت بچه ى داداشم

1686 بازدید | 103 پست

بچه ها زن داداشم با دختر سه سالش اومدن خونه مامانم كه از اونجا با زن داداشم بريم لباس بخريم...بعد اومدن ٥دقيقه نشستن تا يه چاى بخورن بعد بريم برادر زادم هركارى كرديم بغل مامانم نميرفت بعد مامانمم مريض بود بعد ديديم برادر زادم از اينور خونه دوييد رفت اونور خونه محكم زد تو صورت مامانم...بعد من خيلى اعصبانى شدم رو مامانمم شديد حساسم چيزى نگفتم چون ميدونستم مامانم دعوام ميكنه مامانم به شدت مهربونه...بعد رفتيم پايين كفشامونو بپوشيم حياطمون خيلى بزرگه بابام كليد انداخت درو باز كرد بعد برادر زادم تا بابامو ديد گفت پيش من نياد ازش بدم مياد....اولين بارى بود ازش همچين رفتارى ميديدم چون بابا مامانم هميشه باهاش بازى ميكنن با اين كه ميانسالن...بعد گفتم يه بچه ى ٣ساله چرا بايد انقد تلخ باشه رفتارش....بعد بازم چيزى نگفتم ولى اعصابم خيلى خورده

ميترسم براى ديدنم از بهشت به جهنم آيد..................مادر است ديگر

مادرش هم هیچی بهش نگفت؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

با عروستون مشکل ندارین؟😐

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2714

بچه ها اینطوری هستن گلا یا اینورین یا اونوری

به دل نگیر ولی در صورت کتک زدن هم بی تفاوت نباشین نسبت به کارش

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  
شک نکن بچه ک خودبخود اینجوری نمیشه رابطه زن داداشت باهاتون خوبه؟؟

خيلى از ما دورى ميكنه ولى اخه بچه رو هم بخواد پر كنه ديگه واقعا كار بديه

ميترسم براى ديدنم از بهشت به جهنم آيد..................مادر است ديگر

خودت میگی سه ساله

پسر منم گاهی مامان بابای خودمو میزنه همسرم دعواش میکنه اما مامان بابام میگن بچه‌ست به قصد و عمد که نمیزنه 

عزیزم سه سالشه نه سی سال

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706