2733
2739

دانشجو بودم دیرم شده بود میخواستم زود برسم خونه هوا تاریک بود سرمو انداختم پایین تند تند رفتم تو یه مغازه نوشته بود اژانس میخواستم ماشین بگیرم زود برسم رفتم وسط مغازه دوروبرمو نگاه کردم چندتا مرد سبیل کلفت و سماور و یه دفتر دیدم فهمیدم اشتباه اژانس املاک رفتم هییییچی نگفتم رفتم بیرون اونام نگام میکردن

شوهرم میگفت ی بار پادگان بودم ذیگه حوصله نداشتم بمونم رفتم از رئیس پادگان برگ مرخصی بگیرم گفتم عروسی داییمه میخوام برم رئیسه هم گفته بود خدابزنه پس کلت امروز شهادت امام محمد باقره🤦‍♀️🤦‍♀️ولی بیا برو حیفه تو عروسی داییت نباشی 🤪🤦‍♀️🤦‍♀️😁😁

صبورم؛خدا الان داره تکه های پازلم رو کنار هم میچینه!بزودی خواسته ام توی دستامه🙃 کم مونده تو کوچه ماهم عروسی بشه♡ مطمئنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یکبار رفته بودیم پیک نیک اومدم رو صندلی بشینم جای پایه های پشت صندلی شیب بود صندلی سرخورد و افتاد و من با ماتحت خوردم زمین لنگام رفت هوا خیلییی جلو مردم دور ورم خجالت کشیدم😂

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!
2728
اره دیگه گوز فقط باده

اروم تر صحبت کنید نی نی یار نفهمه😶😐

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
زن عمو بابام .پیر زنی تف توفیییی😜

😂

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2740

یه دفعه از کسی خیلی ناراحت بودم داشتیم با خواهرم چت میکردیم من رفتم یه کاری داشتم انجام دادمو اومدم به جای اینکه دوی چت خصوصی واسه خواهرم بنویسم شروع کردم توی چت خانوادگی که خود اون طرف هم بود واسش فحش مینوشتم وای قیامتی به پا شدش 😱😱😱😂😂😂😂

واااا چیزی نیس که

چرا باد معده ممنوعه😑

چرا چون بقیه رو شاد می‌کنه حرامه 😂🤣

نمیدونم نی نی یار گفته😪

یه بار رفتم عکس فکم رو بگیرم اقاهه یه ساعت سرم رو تو دستگاه تنظیم کرد یه چیزی هم گذاشت تو دهنم گفت گاز بگیر بعد که خواست از اتاق بیرون بره برگشت گفت سرت رو اصلا تکون ندیا منم که نمی تونستم حرف بزنم سرم رو به نشانه ی تایید تکون دادم

آقاهه از عصبانیت سرخ شده بود دوباره اومد سرم رو تنظیم کرد تو دستگاه

❤💙💚💛💜💖💟💗💞💕💓
2706